Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Εδώ θα γίνονται όλες οι συζητήσεις για το Ayuwage.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: account suspended

account suspended 1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #15459

• ftwxopaido
  • Το Άβαταρ του/της ftwxopaido
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Premium Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 15
  • Κάρμα: 5
Καλησπερα παιδες μου εριξαν σημερα ενα suspend λογω proxy λεει που δεν ισχυει κατι τετοιο και περιμενα εδω και 15 μερες 10$ και εφτασα αλλα 5$ πριν απο 10 λεπτα, μετα βγηκα και μολις ξαναμπηκα ειδα αυτο το δωρακι εστειλα ενα mail αλλα δε μου φαινονται καλα τα πραματα τες πα αν ειχε παθει κανεις τα ιδια ας μου πει τι να κανω αλλα λογικα θα τους ξαναστειλω αν μπορω να ξαναμπω χωρις να φαω ban μολις μπω.

Τελευταία διόρθωση: 1 Χρόνος 11 Μήνες πριν από ftwxopaido.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

account suspended 1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #15460

• ftwxopaido
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Premium Member
Και για του λογου το αληθες prntscr.com/93lc13

account suspended 1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #15462

• funk
  • Το Άβαταρ του/της funk
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 37
  • Κάρμα: 1
Πόσο καιρό είσαι μέλος στο Ayu?
Αυτή είναι η πρώτη πληρωμή που ζητάς απ το site?

Εγώ το χρησιμοποιώ απο τότε που άνοιξε και δεν είχα πότε πρόβλημα. Αργούν λίγο τα cashout αλλά πάντα πληρώνουν.

account suspended 1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #15463

• ftwxopaido
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Premium Member
Ειμαι 1 χρονο γραμμενος αλλα για καποια στιγμη το ειχα παρατησει φετος το καλοκαιρι ξαναμπηκα στον λογαριασμο και ασχοληθηκα εχω κανει 2 cashout των 5$ τον προηγουμενο μηνα .

account suspended 1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #15464

• funk
  • Το Άβαταρ του/της funk
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
ΟΚ,

Καταρχήν, δες αν μπορείς να στείλεις ένα αναλυτικό μήνυμα από την επίσημη φόρμα: www.ayuwage.com/contact_us.php
Περιέγραψε τα πάντα αναλυτικά, δήλωσε το email και το account name σου για να μπορούν να τα διασταυρώσουν.

Αν το cashout έχει αργήσει μια-δυο βδομάδες, δεν θεωρείτε καθυστέρηση. Αν τους τα “σπας” κάθε μέρα με mail τύπου “γιατί αργεί?” δεν βοηθάς κανέναν.

Αν έχεις όντως δοκιμάσει καμιά τσαχπινιά τύπου vpn ή διάφορα άλλα που κατά καιρούς βόσκουν online για να κάνεις αυτά που είναι να κάνεις σε κάποιο PTC “πιο γρήγορα” ή “αυτόματα” δεν παίζει να στην χαρίσουν.

Σε κάθε περίπτωση άρχισε με ένα αναλυτικό μήνυμα και ενημέρωσε.

account suspended 1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #15465

• ftwxopaido
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Premium Member
Εχθες τους εστειλα το πρωτο mail δεν ενοχλω ποτε για πληρωμες και τους ζητησα να το κοιταξουν γιατι δεν χρησημοποιω proxy , απο την σελιδα το contact us δε λειτουργει.

account suspended 1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #15467

• funk
  • Το Άβαταρ του/της funk
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
Σου έριξαν IP ban.

Δοκίμασε να μπεις στο site απο συνδεση κάποιου φιλου/συγγενή, χρησιμοποίησε το Contact Us, χωρίς να κάνεις log-in

Στο σπίτι (ή απο εκεί που μπαίνεις συνήθως) τι σύνδεση έχεις? adsl?
Σε PC/Windows είσαι? Και ποιον browser χρησιμοποιείς?

Μόνο μην μου πεις ότι τα κάνεις απο το κινητό σου τα παραπάνω

account suspended 1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #15479

• ftwxopaido
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Premium Member
IP ban δε παιζει.. ναι απο PC windows τες πα ολα αυτα ειναι ανουσια πιστευω απλα το site δεν ηθελε να πληρωσει και το εριξε το suspend να γλιτωσει.

account suspended 1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #15567

• alex193
  • Το Άβαταρ του/της alex193
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Moderator
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 117
  • Κάρμα: 3
ftwxopaido Μη λες παραγματα τα οποια δεν ισχυουν ....τι θα πει το site δεν ηθελε να πληρωσει και εριξε suspend για να γλιτωσει....δε μπορεις να καταλαβεις οτι αυτο που λες δεν ειναι λογικο???
...γιατι δηλαδη δε μπαινετε στη διαδικασια να σκεφτειτε οτι κατι μπορει να συμβαινει???....γιατι αμεσως να βρισκεται καταφυγιο στο κραξιμο???...δεν ηθελε να πληρωσει.....τι θα πει δεν ηθελε να πληρωσει???...μονο εσυ εισαι μελος τους???..η μηπως εχουν κατι προσωπικο απεναντι σου???
...και γιατι να πληρωνει ολους εμας και εσενα να μη θελει να σε πληρωσει???
...δεν ειναι ετσι τα πραγματα....αλλος ειναι ο λογος που banαραν το λογαριασμο σου και σιγουρα υπαρχει καποια λογικη η καποιο μπερδεμα πισω απο αυτον το λογο...προσπαθησε με συνεχομενα ticket να βρεις τη λυση....
...βεβαια υπαρχει ενα θεματακι το support του ayuwage ...δεν ειναι τοσο ευελικτο....αλλα προσπαθησε και πιστευω θα βρεθει ακρη
Eργασια απο το σπιτι

account suspended 1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #15595

• funk
  • Το Άβαταρ του/της funk
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
@alex, ωραίος

Γενικώς, το fud fest πάει σύννεφο εδώ μέσα.

@ftwxopaido

Ανούσιες είναι οι παπαριές που ακούμε εδώ μέσα από όσους νομίζουν ότι με 5 κλικ θα πιάσουν τον παπά

Δοκίμασε να επικοινωνήσεις όπως σου πρότεινα (από άλλη σύνδεση και χωρίς να κάνεις log-in). Κοντεύει να κλείσει 10ετία to Ayu, στείλε τους ένα μήνυμα.

account suspended 1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #15600

• ftwxopaido
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Premium Member
Καλα καληνυχτα....

account suspended 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #16067

• giannhs68
  • Το Άβαταρ του/της giannhs68
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Platinum Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 21
  • Κάρμα: -5
molis egaga ki ego diagrafh apo to site idioy typoy me toy xrhsth ftoxopaido
Account Suspended
Your accout has been suspended because it has violated our Terms of Service in which you agreed upon registration.

Reason:
AyuWage Warning Exceeded Limit
xtes ekana analypsh 10 eyro elpizo na moy thn plhrosh kai tha prospathiso na ksanampo esto kai me allo mail
eixa pantos 2 warning shmera to proi ta phra kai ta 2 kai molis tora phga na mpo na do tis vradines diafimiseis kai me diegrapse
tora ti paizete den ksero

account suspended 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #16079

• erseke
  • Το Άβαταρ του/της erseke
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Moderator
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 320
  • Κάρμα: 7
Παίζεται ότι έφαγες και άλλο warning και δυστυχώς δύσκολο να πάρεις την πληρωμή σου, καλό θα ήταν στα 2 warnings να μην βλέπουμε καν διαφημίσεις μέχρι να φύγουν όλες.
Δεν σημαίνει ότι τα warnings τα μάζεψες σήμερα, απλά όταν πας να πληρώσεις γίνεται εκτεταμένος έλεγχος για να δουν μήπως "έκλεψες" κάπου σε κάποια διαφήμιση, για αυτό συνήθως οι τιμωρίες γίνονται όταν ζητάς πληρωμή.
Eργασια απο το σπιτι
Τελευταία διόρθωση: 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν από erseke.

account suspended 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #16082

• alex193
  • Το Άβαταρ του/της alex193
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Moderator
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 117
  • Κάρμα: 3
εχει απολυτο δικιο ο erseke ...και εγω ζητησα πληρωμη και μου ηρθαν 2 warnings μαζεμενα...το ενα βεβαια ηταν αναμενομενο...εκανα την πατατα και πατησα παλι την διαφημιση bot detection...αλλα το αλλο warning δε το περιμενα....οποτε και εγω το αφησα και περιμενω το cool down.....θελει προσοχη
Eργασια απο το σπιτι

account suspended 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #16083

• bebe
  • Το Άβαταρ του/της bebe
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Senior Member
  • Κάρμα: 0
Παιδιά εγώ πληρώθηκα κανονικά το δεκάρικο μέσα σε 4 μέρες. Ηταν η πρώτη μου πληρωμή. Σε προηγούμενη ανάρτησή μου (η οποία σβήστηκε όπως μάλλον θα σβηστεί και αυτή με χλωρίνη) γκρίνιαζα για τα warnings που έφαγα χωρίς να καταλάβω το γιατί. Επιμένω ότι το warning BOT DO NOT CLICK THIS AD δεν το πάτησα ποτέ. Δεν είμαι ούτε τυφλός ούτε άσχετος. Βγάζει τέτοια συνέχεια και θέλει προσοχή. Αλλωστε το κάνουν ΟΛΑ τα sites. Μόλις πληρώθηκα ξαναέφαγα warning, πάλι χωρίς να ξέρω το γιατί. Στα tickets δεν σου απαντάνε ποτέ. Μοιάζει να είναι σε αυτόματο πιλότο !!!!!
Σίγουρα είναι το κορυφαίο και πιο αξιόπιστο site στο είδος του αλλά δεν γίνεται βρε παιδιά κάθε φορά που μπαίνουμε να τρέμουμε να μην μας πετάξουν έξω ( χωρίς να έχουμε κάνει κάτι και κυρίως χωρίς να μάθουμε ποτέ τον λόγο) .

account suspended 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #16084

• erseke
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Moderator
Καταρχάς φίλε Μπέμπε δεν σβήστηκε τίποτα με χλωρίνη, απλά κατά την μεταφορά του site - φορουμ στο νέο server χάθηκαν μερικά ποστ των τελευταίων ημερών, ενημερωτικά αυτό. Όχι μόνο σε εσένα, αλλά σε όλους όσους λένε ότι διαγράφουμε ποστ, δεν διαγράφουμε τίποτα απο κάποιον που απλά εκφράζει την άποψη του για κάποιο site, εκτός και αν εκφράζεστε με βρισιές είτε προς άλλο μέλος είτε προς οποιαδήποτε κατεύθυνση.
Όσο για τα tickets δεν πρόκειται κανείς να σου απαντήσει που το έφαγες το ban , καθώς αυτό γίνεται με αυτόματο μηχανισμό.
Και δεν είναι δύσκολο να φας μπαν καθώς πρέπει να ακολουθούμε κατά γράμμα όλα όσα μας λένε, και δεν γίνεται κάθε φορά να είμαστε τόσο προσεκτικοί ώστε να τα κάνουμε όλα τέλεια, άνθρωποι είμαστε κάνουμε λάθη , εκεί που νομίζεις ότι βλέπεις διαφήμιση των 2 credits βλέπεις μια των 10 που πρέπει να κάνεις και κλικ, τελικά δεν το κάνεις, δεν τρως πάντα warning αλλά υπάρχει κίνδυνος . Αυτό το βλέπω και σε μένα, ακόμα και εγώ το κάνω, έχω μαζέψει και 2 warnings, δεν πάτησα για 1 μέρα μέχρι που έφυγαν όλα, και μετά ξεκίνησα πάλι. Αν ήταν στο χέρι μας μακάρι να μην τιμωρούσαν κανέναν, αλλά δυστυχώς έτσι δουλεύει ο μηχανισμός τους.
Eργασια απο το σπιτι

account suspended 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #16086

• bebe
  • Το Άβαταρ του/της bebe
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Senior Member
Erseke σε ευχαριστώ για την απάντηση. Δεν διαφωνώ σχεδόν σε τίποτε από όσα έγραψες. Φοβάμαι όμως φαίνομαι καχύποτος και αρνητικός απέναντι στο Ayuwage αλλά δεν είμαι. Και σίγουρα δεν είμαι τέλειος. Και κάνω λάθη. Αλλά στην ερώτηση μου 'γιατί πήρα warning' δεν πήρα απάντηση. Σίγουρα πρέπει να πηγαίνουμε με τους κανόνες του site. Αλλά από όσα διαβάζω στο forum οι περισσότεροι δεν πολυκαταλαβαίνουν γιατί παίρνουν warnings. Είμαι και εγώ ένας από αυτούς.

account suspended 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #16094

• erseke
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Moderator
Το ξέρω bebe, και είναι πολλοί αυτοί που δεν ξέρουν που πήραν το warning, και εγώ μέσα σε αυτούς, μην σου πω όλοι μας, αλλά δυστυχώς έτσι δουλεύουν, και αν δεν προσέχουμε όταν έχουμε 1-2 warnings τότε υπάρχει σοβαρός κίνδυνος να μας αποκλείσουν.
Eργασια απο το σπιτι

account suspended 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #16095

• Grand1
  • Το Άβαταρ του/της Grand1
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 29
erseke έγραψε:
Το ξέρω bebe, και είναι πολλοί αυτοί που δεν ξέρουν που πήραν το warning, και εγώ μέσα σε αυτούς, μην σου πω όλοι μας, αλλά δυστυχώς έτσι δουλεύουν, και αν δεν προσέχουμε όταν έχουμε 1-2 warnings τότε υπάρχει σοβαρός κίνδυνος να μας αποκλείσουν.

+ + +
Συμφωνώ απόλυτα και σε όλα όσα λες !!! Θέλει προσοχή, αν δουμε προειδοποιήσεις.

account suspended 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #16343

• bebe
  • Το Άβαταρ του/της bebe
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Senior Member
Παιδιά καλημέρα σε όλους. Αυτή τη φορά δεν γράφω για να παραπονεθώ. Απλά να βοηθήσω, όσο μπορώ. Εδώ και αρκετές μέρες κανω ότι έκανα και πριν, αλλά τα warnings σταμάτησαν!!! Απλά προσέχω πολύ περισσότερο τα χρονόμετρα των 10 ή 20 δευτερολέπτων. Μαντεύω ότι το ticker είναι αρκετά ακριβές και μάλλον μετά από 2-3 στραβές ρίχνει warning.
Και κάτι άλλο. Υπάρχουν 2 συγκεκριμένα links των 60 credits στο explore τα οποία δεν μπορώ να κάνω verification με τίποτα!!!!
Τα all inclusive vacation και weight loss. Είναι ελληνικά sites και έχω δοκιμάσει τα πάντα. Εχει κανείς καμμιά ιδέα ?
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
loading...
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.557 δευτερόλεπτα