Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Συζητήσεις για BitCoin Mining

ΘΕΜΑ: bitcoin faucets .....VS.....ptc sites

bitcoin faucets .....VS.....ptc sites 1 Χρόνος 9 Μήνες πριν #16626

• alex193
  • Το Άβαταρ του/της alex193
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Moderator
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 117
  • Κάρμα: 3
ειναι ενα θεμα που ηθελα αρκετο καιρο να ανοιξω εδω στο φορουμ μας.....το ερωτημα ειναι....τελικα αξιζει ενα bitcoin faucet σε σχεση με ενα Ptc site???
...και ποια ειναι τα συν και τα πλην των 2 αυτων τροπων αποκομισης κερδων....
...ειμαι σιγουρος οτι παρα πολλοι νεοι χρηστες στον κοσμο αυτης της βιομηχανιας πιθανον να ειναι μπερδεμενοι με το θεμα
...ισως ακομα δεν κατανοουν τo bitcoin....και ισως ειναι και καπως καχυποπτοι απεναντι του...
...το θεμα ειναι οτι ειμαστε εδω για να μιλησουμε ,να εξηγησουμε και να λυσουμε σχετικες αποριες....σε επομενο post θα γραψω την αποψη μου για το θεμα...για την ωρα ανοιγω το topic για να ξεκινησει η κουβεντα
Eργασια απο το σπιτι
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

bitcoin faucets .....VS.....ptc sites 1 Χρόνος 9 Μήνες πριν #16647

• isen
  • Το Άβαταρ του/της isen
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Premium Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 9
  • Κάρμα: 0
Προσωπικά ασχολούμαι με λίγα faucets άλλα είμαι ικανοποιημένος με το πως έχουν τα πράγματα,δεν μου τρώνε πολύ χρόνο(το βασικότερο),δεν έχω δυσκολευτεί ιδιαίτερα να βρω refs και όσον άφορα τα κέρδη δεν θα έλεγα πως υστερούν και τόσο σε σχέση με ένα μέσο ptc.
Τελευταία διόρθωση: 1 Χρόνος 9 Μήνες πριν από isen.

bitcoin faucets .....VS.....ptc sites 1 Χρόνος 9 Μήνες πριν #16749

• k0stas
  • Το Άβαταρ του/της k0stas
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Premium Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 11
  • Κάρμα: 0
Όλα είναι θέμα προγραμματισμού και τα δυο είναι αξιόλογα ένα αρνητικό έχω μόνο να πω για τα faucet που έχουν διπλά και τρίδιπλα captcha και κρυμμένα κουμπιά επιβεβαίωσης άλλα δίνουν κάτι παραπάνω.

bitcoin faucets .....VS.....ptc sites 1 Χρόνος 9 Μήνες πριν #17116

• alex193
  • Το Άβαταρ του/της alex193
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Moderator
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 117
  • Κάρμα: 3
...ηρθε ο καιρος να γραψω και εγω λοιπον...
..δε θα διαφωνησω με αυτα που ειπωθηκαν...ομως θα ελεγα εγω προσωπικα το εξης....
...για ενα νεο χρηστη που δεν εχει εμπειρια στη βιομηχανια αυτη το faucet Παιδια ειναι πολυ πιο βολικο....
...γιατι ειναι πολυ πιο βολικο??....ειναι πιο βολικο γιατι παιρνεις τα λεφτα σου αμεσα....δε περιμενεις να μαζεψεις ενα ελαχιστο 2 δολαριων στην καλυτερη περιπτωση που εχει ενα ptc....στα περισσοτερα faucet το ελαχιστο ποσο που μπορεις να τραβηξεις στο πορτοφολι σου ειναι 3 cents....και το καλο εδω ειναι οτι δεν υπαρχει Paypal να σου κραταει comissions...
...επισης οταν σκαμμαρει ενα faucet δε χανεις το χρονο σου ουτε και τα λεφτα σου...αντε να χασεις και 5 cents ...σιγα τα αυγα....στα Ptc Οταν scammaρουν χανουμε πολυ πολυ πολυ περισσοτερα....
..σαφεστατα δε βγαζεις τα χρηματικα νουμερα που σου δινει ενα Ptc....και επισης εχουν χρονοκαθυστερηση αναμεσα στα claims το οποιο σε αναγκαζει να εισαι πανω απο τον υπολογιστη.....αυτα τα δυο και μονο μπορει να κανουν καποιο να πει οτι τα Ptc ειναι καλυτερα.....δε μπορω να πατησω ποδι και να πω οχι δεν ειναι ετσι.......εκεινο που απλα τονιζω ειναι το θεμα της εισπραξης...στα faucet εισπραττεις....στα Ptc ( και μιλαω για τα νεα Ptc και οχι αυτα που εχουν μακρα διαρκεια στο χρονο ) δε ξερεις αν αξιζει ο χρονος που ξοδευεις....σε ενα νεο faucet αντιθετα πληρωνεσαι αμεσα και αυτο το κανει ( και παλι λεω προσωπικη αποψη ειναι ) ιδιαιτερα θελκτικο τροπο αποκομισης κερδους απο το σπιτι
Eργασια απο το σπιτι
loading...
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.428 δευτερόλεπτα