Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Συζητήσεις για BitCoin Mining

ΘΕΜΑ: Εντελως Νεο bitcoinrevshare

Εντελως Νεο bitcoinrevshare 5 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν #21345

• alex193
  • Το Άβαταρ του/της alex193
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Moderator
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 117
  • Κάρμα: 3
καλησπερα....λοιπον εχει περιπου 10 μερες που μου συστησαν αυτο το καινουριο revshare....
... ειναι εντελως νεο...σημερα που μιλαμε εχει κλεισει μολις 17 μερες λειτουργιας....
...λοιπον παιδια...για να μη στενοχωριομαστε στην πορεια...και κυριως για να μη φωναζετε...εδω ρισκαρουμε....
...δεν εχω ιδεα τι site ειναι...δεν εχω επικοινωνησει ουτε μια φορα με το support τους....δε ξερω ποιο ειναι το μελλον τους...
...εχω επενδυσει λιγα χρηματα...εχει πακετα απο 0.001 Btc.....και δινει 220% πισω στο πορτοφολι σου οταν ωριμαζει το πακετο...υπερβολικα μεγαλη αποδοση...πραγμα το οποιο το κανει και πιο επικινδυνο...
...στο μονο που ας πουμε βασιζομαι ειναι οτι μπηκα πολυ νωρις σχεδον στο ξεκινημα του....φυσικα το να χασω τα χρηματα μου ειναι μεσα στο προγραμμα και ειναι το ρισκο που πηρα..εχει 3 levels referral....επισης εχει και cashlinks στα οποια μπορεις να κερδιζεις μερικα satoshi καθημερινα..,,κατι αλλο δεν εχω να σας πω....θελω να ελπιζω οτι θα κρατησει
...οποιος θελει να το δοκιμασει μπορει να το επισκεφθει εδω ....
....δεν συνηθιζω να ρισκαρω ...ο μοναδικος λογος που το κανω με αυτο ειναι καθαρα λογω χρονου,επειδη μου το σφυριξαν νωρις
Eργασια απο το σπιτι
Τελευταία διόρθωση: 5 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν από alex193.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
loading...
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.324 δευτερόλεπτα