Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Συζητήσεις για BitCoin Mining

ΘΕΜΑ: Mining bitcoins,εντελως free παθητικο εισοδημα

Mining bitcoins,εντελως free παθητικο εισοδημα 1 Εβδομάδα 2 Ημέρες πριν #21595

• alex193
  • Το Άβαταρ του/της alex193
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Moderator
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 117
  • Κάρμα: 3
οσοι ασχολουνται με bitcoins -πραγμα το οποιο θεωρω στις μερες μας ειναι κατι το οποιο πρεπει να το κανει οποιος πραγματικα περναει εστω και λιγο χρονο στο ιντερνετ - θα πρεπει σιγουρα να εχουν σκεφτει αν υπαρχει τροπος περα απο τα διαφορα faucet claim να κερδιζουν satoshi
..ναι υπαρχει...και σε αυτο το post αυτο ακριβως σας παρουσιαζω...
...ειναι ενα software το οποιο το κανεις download στο Pc σου και αυτο τρεχει αυτοματα κερδιζοντας satoshi στο λογαριασμο σου...
...ειναι εντελως ΔΩΡΕΑΝ...δε χρειαζεται να πληρωσει κανεις ουτε μισο cent για την εγκατασταση και τη λειτουργια...
....το software αυτο ονομαζεται computta και θα σας εξηγησω τη λειτουργια του παρακατω...

..πρωτα απ'ολα οπως εγραψα παραπανω πρεπει να κανεις το software download στον υπολογιστη σου...απλη διαδικασια...εμενα μου πηρε 2-3 λεπτα...
....πηγαινετε εδω και πατατε το download now....
...αφου κατεβει το software το κανετε install και ακολουθειτε τον οδηγο πατωντας απλα next...
...ειναι η τυπικη διαδικασια ολοι μας το εχουμε κανει καποια στιγμη στον υπολογιστη μας με καποιο προγραμματακι...
...οταν γινει Install και το ανοιξετε θα δειτε αυτο
...η διαδικασια benchmark ειναι λιγο λεπτη και πριν πατησετε το button 'start benchmark' οπως φαινεται στην εικονα εδω ,βεβαιωθειτε οτι εχετε κλεισει ολες τις σελιδες που εχετε ανοιχτες γιατι με τη διαδικασια αυτη υπολογιζει το software τις δυνατοτητες του υπολογιστη σας στην παραγωγη bitcoin...επισης καλο θα ηταν να απενεργοποιησετε το anti-virus , ad-block και τα συναφη που πιθανον να εχετε γιατι αν ειναι σε λειτουργια δε θα αφησουν τη διαδικασια να ολοκληρωθει ποτε....

...αφου ολοκληρωθει το benchmark εισαστε ετοιμοι...θα σας ανοιξει λογικα ενα παραθυρακι οπως βλεπετε εδω,στο οποιο θα πρεπει να βαλετε τους κωδικους σας ακομα μια φορα,παταμε login και μετα εισαστε πανετοιμοι...ανοιγει το παραθυρο αυτο παταμε 'start earning' και ξεκιναει η διαδικασια...

...θα σας ανοιξει το βασικο παραθυρο λειτουργιας του software...οπως βλεπετε εδω
...εχει επιλογες πως θελετε να δουλευει...θα τα εξηγησω σε επομενο post...για αρχη μπορειτε να επιλεξετε 'smart' και στην πορεια βλεπετε...
....ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ....σας δινει δωρο 1mbtc με το που ξεκινησετε... ( δε ξερω για ποσο καιρο ακομα θα ισχυει )
...εχει 5 επιπεδα ref...
...1o επιπεδο----10%
...2ο και 3ο επιπεδο ----5%
...4ο επιπεδο--- 3%
...5ο επιπεδο-- 2%

...οποιος θελει να εγγραφει χρησιμοποιωντας το λινκ μου μπορει να το κανει ΕΔΩ
Eργασια απο το σπιτι
Τελευταία διόρθωση: 1 Εβδομάδα 2 Ημέρες πριν από alex193.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Mining bitcoins,εντελως free παθητικο εισοδημα 1 Εβδομάδα 1 Ημέρα πριν #21596

• alex193
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Moderator
Ας μιλησουμε λιγο για τη λειτουργια του software..
...πρωτα απ'ολα να σας πω οτι ο ανθρωπος ο οποιος μου το συστησε εχει πληρωθει 2 φορες απο το προγραμματακι...οποτε ,προσωπικα ετσι σκεφτηκα, δεν εχω να χασω τιποτα στο να το δοκιμασω και εγω...αλλωστε δε μου τρωει καθολου χρονο..δουλευει στον αυτοματο πιλοτο...χρησιμοποιει ουσιαστικα τις δυνατοτητες του υπολογιστη μου για να παραγει bitcoins και τιποτα περισσοτερο..
..μπαινω οποτε θυμαμαι -- ουσιαστικα το ανοιγω απο τις συντομευσεις μου στην μπαρα του υπολογιστη μου,γιατι εκει ειναι αποθηκευμενο-- και βλεπω τι satoshi Μου εχει φαρμαρει...

...ενα αλλο καλο ειναι οτι μπορω να το χρησιμοποιησω σε οσες συσκευες θελω στο σπιτι...αν εχετε 3 laptop μπορειτε να το βαλετε και στα 3 και να λειτουργει κανονικα...δεν εχει να κανει με Ip και τετοιες ιστοριες...
...παμε να δουμε τωρα λιγο μερικες ρυθμισεις του..
...αν δε θελετε να λειτουργει ,οπως βλεπετε εδω , μπορειτε να μαρκαρετε την επιλογη αυτη και το προγραμμα να παραμενει ανενεργο...
...εγω εχω επιλεγμενη την επιλογη smart...δηλαδη επιτρεπω στο προγραμμα να δουλεψει 'εξυπνα' και να μην επηρεαζει τη χρηση του υπολογιστη μου πχ να μην τον κανει πιο αργο οταν δουλευω σε αυτον...μπορειτε να δειτε την 'σοδεια' σας κατα τη λειτουργια του software οπως βλεπετε εδω ...μια μικρη μπλε κουκιδα ειναι η παραγωγη μου...οσο πιο δυνατος ειναι ο υπολογιστης μου τοσο πιο πολλες παραγω...

...αν φυσικα θελετε μπορειτε να μαρκαρετε τις επιλογες 50% ,90% ...100% χρηση του υπολογιστη σας....αναλογα με το ποσα satoshi σας ενδιαφερει να φαρμαρετε και πως χρησιμοποιειτε τον υπολογιστη σας ...

....οποιος θελει να με ρωτησει σχετικα με το software μπορει να κανει το κανει ελευθερα ...
Eργασια απο το σπιτι
Τελευταία διόρθωση: 4 Ημέρες 18 Ώρες πριν από alex193.

Mining bitcoins,εντελως free παθητικο εισοδημα 4 Ημέρες 2 Ώρες πριν #21598

• velodim
  • Το Άβαταρ του/της velodim
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Premium Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 21
  • Κάρμα: 0
Καλησπερα Αλεξ, δοκιμασα να κατεβασω το προγραμμα, αλλα 2 φορες μου βγαζει σφαλμα, κανω κατι λαθος ή δεν ειναι συμβατο με τα Windows 7 ultimate που εχω και θελει μονο τα 10?

Mining bitcoins,εντελως free παθητικο εισοδημα 3 Ημέρες 18 Ώρες πριν #21599

• alex193
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Moderator
καλησπερα δημητρη ...μου φαινεται περιεργο αυτο που σου βγαζει...αν θελεις για να μην μπερδευουμε τους αλλους χρηστες εδω μεσα ελα στο wow να μιλησουμε και να δουμε το προβλημα...
...χρησιμοποιω οπως εσυ windows 7 ultimate και οπως καταλαβαινεις δεν εχω κανενα προβλημα..
Eργασια απο το σπιτι

Mining bitcoins,εντελως free παθητικο εισοδημα 3 Ημέρες 5 Ώρες πριν #21600

• Dark
  • Το Άβαταρ του/της Dark
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Premium Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 39
  • Κάρμα: 0
Δεν δουλεύει σε 32 bit συστήματα παιδιά παρα μόνο σε χ64.Προσωπικά δεν το δουλεύω γιατι δεν βλέπει τη κάρτα γραφικών και μόνο με CPU μου βγάζει σε full load ολη τη μέρα γύρω στα 4$ το μήνα
loading...
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.390 δευτερόλεπτα