Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Εδώ θα γίνονται όλες οι συνομιλίες για τo Buxvertise

ΘΕΜΑ: Αυτόματη ανακύκλωση

Αυτόματη ανακύκλωση 1 Χρόνος 7 Μήνες πριν #16254

• angelalive
  • Το Άβαταρ του/της angelalive
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Premium Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 17
  • Κάρμα: 2
Φίλοι μου καλησπέρα . Εχω την εξής απορία . Στο buxvertise είμαι απλό μέλος , για την ώρα , και έχω 30 ref. Το site λέει , ότι για τους ref που δεν κλικάρουν καθόλου , από τη στιγμή που είσαι απλό μέλος τους ανακυκλώνουν αυτόματα σε 14 ημέρες . Σωστά το έχω καταλάβει ; Eχω 9 ref που από τις 27/11 δεν έχουν κλικάρει καθόλου. Ούτε μία διαφήμιση . Δεν θα έπρεπε να τους έχουν ανανεώσει ; Μήπως ξέρει να μου πει κανείς αν για να γίνει αυτό πρέπει να έχω ανοιχτή την αυτοπληρωμή ή δεν παίζει ρόλο και να στείλω support ;

Σας ευχαριστώ .
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Αυτόματη ανακύκλωση 1 Χρόνος 7 Μήνες πριν #16256

• erseke
  • Το Άβαταρ του/της erseke
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Moderator
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 320
  • Κάρμα: 7
Καλησπέρα angelalive, δεν ξέρω αν κατάλαβες σωστά, αλλά θα σου πω αυτό που ξέρω και εγώ.
Για να γίνει αυτο-ανακύκλωση πρέπει ο εργάτης σου να μην έχει κάνει κλικ ποτέ κατά την διάρκεια που τον έχει εσύ για να γίνει αυτο-ανακύκλωση, αν έκανε κλικ έστω και μια μέρα 1 κλικ και μετά σταμάτησε, όσες μέρες και να περάσουν δεν πρόκειται να γίνει ανακύκλωση. Αν τους αγόρασες στις 27/11 και δεν έκανε κανένα κλικ από τοτε , ναι έπρεπε να τους είχε ανακυκλώσει, το θέμα είναι ότι ως απλός μέλος με εργάτες δεν πρόκειται να βγάλεις ποτέ κέρδος.
Eργασια απο το σπιτι
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": angelalive

Αυτόματη ανακύκλωση 1 Χρόνος 7 Μήνες πριν #16259

• angelalive
  • Το Άβαταρ του/της angelalive
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Premium Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 17
  • Κάρμα: 2
Erseke σ ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου. Πραγματικά οι συγκεκριμένοι ref όταν τους πρωτονοίκιασα έκαναν κλικ κανονικά κάθε μέρα. Ξαφνικά και οι εννέα σταμάτησαν στις 27/11 λες και είχαν συνεννοηθεί. Οκ τώρα κατάλαβα που μου το εξήγησες . Οσον αφορά το απλό μέλος ναι το καταλαβαίνω . Προσπαθώ να εξοικονομήσω το ταλιράκι για να κάνω την μηνιαία αναβάθμισή μου.
Σ ευχαριστώ πολύ .
loading...
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.248 δευτερόλεπτα