Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Εδώ θα γίνονται όλες οι συνομιλίες για τo Buxvertise

ΘΕΜΑ: Βελτιωμένοι Μ.Ο. στους RR

Βελτιωμένοι Μ.Ο. στους RR 2 Χρόνια 9 Μήνες πριν #6741

• erseke
  • Το Άβαταρ του/της erseke
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Moderator
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 320
  • Κάρμα: 7
Τις τελευταίες 5 ημέρες πρόσεξα πως οι Μ.Ο. των εργατών ανέβηκαν ξανά. Και από εκεί που είχαμε 2-3 κλικ κατά μέσο όρο καθημερινά, πλέον ο Μ.Ο. είναι 4.85 για σήμερα από τους δικούς μου ενοικιασμένους εργάτες. Πιστεύω και στους υπόλοιπους το ίδιο. Οπότε με αυτό τον τρόπο θα μπορούν άνετα να βγάζουν τα ενοίκια τους. Μακάρι να συνεχίσει με τους ίδιους μέσους όρους και οι "κακοί" μέσοι όροι που μας ταλαιπώρησαν τον τελευταίο μήνα να ήταν μόνο μια κακιά παρένθεση.

Παρόλα αυτά όμως προσοχή στις επενδύσεις μας.
Καλά κέρδη :)
Eργασια απο το σπιτι
Τελευταία διόρθωση: 2 Χρόνια 9 Μήνες πριν από erseke.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": skymaster43

Βελτιωμένοι Μ.Ο. στους RR 2 Χρόνια 9 Μήνες πριν #6785

• Petross9
  • Το Άβαταρ του/της Petross9
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 14
  • Κάρμα: 1
Πόσους ρεφς εχεις αγαπητε???
Εχεις κανει καποια επενδυση?γτ εγω το φοβαμαι το σαητ λίγο η αλήθεια είναι..
Ποια ειναι η δική σου στρατηγικη αν επιτρέπεται...
Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις

Βελτιωμένοι Μ.Ο. στους RR 2 Χρόνια 9 Μήνες πριν #6789

• erseke
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Moderator
Τώρα όλους κ όλους 10 ! Δεν κράτησα referrals γιατί 1 μήνα τώρα ήταν ζημιογόνοι αντί να αποδώσουν κάποιο κέρδος. Αλλά σε αυτούς που έχω, βλέπω μια ανοδική πορεία τις τελευταίες μέρες, όπως περίπου ήταν στην αρχή δηλαδή.
Η Επένδυση που έχω κάνει είναι η συνδρομή των 5$/μήνα για να παίρνω το 100% των κλικ των εργατών. Καθώς με το 50% ως στάνταρ είναι λίγο δύσκολο.
Με τα στατιστικά των ρεφερραλς τώρα, αν φτάσεις σε σημείο να έχεις 30 ενοικιασμένους εργάτες και μετά με την αναβάθμιση των 5$ βγάζεις ένα μικρό κέρδος.

Σημείωση: Τα 5$ της επένδυσης δεν τα έβαλα από την τσέπη μου, περίμενα να φτάσω 5$ από τα κλικ τα δικά μου και των εργατών και μετά έκανα την αναβάθμιση. Δεν είναι ακόμα από τα χαρακτηρισμένα ως "ασφαλή" site, καθώς δεν έχουν κλείσει ούτε χρόνο για να επενδύσουμε τα χρήματα μας με ασφάλεια !
Eργασια απο το σπιτι
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": skymaster43, Petross9

Βελτιωμένοι Μ.Ο. στους RR 2 Χρόνια 9 Μήνες πριν #6954

• Petross9
  • Το Άβαταρ του/της Petross9
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 14
  • Κάρμα: 1
να σου αναπτυξω λίγο την στρατηγικη που σκεφτομαι ν ακολουθησω και να μου πεις εσυ με την εμπειρία σου αν ειναι σωστή..λοιπόν, λέω να νοικιάσω 5 ρεφεραλς με κλειστη αυτοπληρωμή...θεωρώ ενας μεσος ορος κοντα στο 4 είναι καλός..επειτα μόλις τελειώσουν οι 30 μέρες σκέφτομαι να ανανεώσω εναν ή δυο για 150 ή 240 μέρες..τους πιο ενεργούς...πόσο περίπου θα μου στοιχίσει η ανανέωση τους γι αυτές τις μέρες???απλά θέλω να πιάσω τα 5 δολλάρια για να κάνω αναβάθμιση και μετά να ενοικιάζω οσους ρεφ μπορώ και να τους ανανεώνω..τι λες?..
περιμένω την απαντησή σου κι ευχαριστώ εκ των προτέρων γι αυτην!

Βελτιωμένοι Μ.Ο. στους RR 2 Χρόνια 9 Μήνες πριν #6966

• erseke
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Moderator
Ωραίο σαν σκεπτικό όμως το Buxvertise έχει πολλές διαφορές σε σχέση με τα υπόλοιπα PTC.
Καταρχάς η ενοικίαση των εργατών γίνεται με 0.15$ τον έναν και όχι 0.20$.
Το ποιο μικρό πακέτο που μπορείς να αγοράσεις είναι 5 referrals , δηλαδή 0.75$ σύνολο για 30 ημέρες.
Μετά μπορείς να τους ανανεώσεις για 30 ( 2% έκπτωση 0.147$ ) για 90 ημέρες ( 3% έκπτωση $0.436 ) για 180 ( 5% έκπτωση $0.855 ) και τέλος για 365 ημέρες ( 6% έκπτωση $1.716 ) .
Στις ανανεώσεις όμως πρέπει να προσέξουμε έναν άγραφο νόμο του BuxVertise. Παρόλο που προσφέρονται μέχρι και 365 ημέρες, και οι εκπτώσεις όπως βλέπεις σε σχέση με άλλα site είναι "σκατά" έρχεται και το εξής παράλογο: Υπάρχουν άπειρες μαρτυρίες (μέσα σε αυτές και η δικιά μου) ότι οι ρεφερραλς μετά από περίπου 45-60 μέρες σταματάνε να κάνουν κλικ. Έτσι λοιπόν για ποιο λόγο να ανανεώσουμε για 180 ή ακόμα χειρότερο για 365 ημέρες εφόσον μετά από κάποιο χρονικό διάστημα θα χρειαστεί να κάνουμε αναγκαστικά ανακύκλωση καθώς η αυτο-ανακύκλωση αν ο εργάτης έχει κάνει έστω και έναν κλικ στην διάρκεια ζωής του δεν λειτουργεί!
Οπότε κατά την άποψη μου το καλύτερο που μπορούμε να κάνουμε είναι να ενοικιάσουμε και η μοναδική ανανέωση που μπορούμε να κάνουμε είναι των 30 ημερών , καθώς μετά το πέρας αυτών των ημερών ή και νωρίτερα θα σταματήσουν να μας προσφέρουν έσοδα.
Σημείωση : Η ανακύκλωση για τον καθένα είναι 0.06$
Συμπέρασμα : Oι εργάτες με την συνδρομή των 5$/μήνα πρέπει κατά μέσο όρο να μας δίνουν 5 κλικ ο καθένας (αυτή την στιγμή τα δίνουν) για να βγάλουν τα έξοδα τους συν ένα μικρό κέρδος. Δηλαδή συνολικά περίπου 150 κλικ , Ακριβώς δεν μπορούμε να υπολογίσουμε το κέρδος γιατί υπάρχουν μερικές διαφημίσεις των 0.001 μερικές των 0.0015 και μερικές των 0.00225$ ! Και δεν μπορούμε να ξέρουμε τι διαφημίσεις θα μας δώσει αύριο για τον "Α" ρεφερραλ, Αν είμαστε τόσο άτυχοι και ένας εργάτης μας κάνει κλικ 150 διαφημίσεις των 0.001 μόνο, τότε μας δίνει ακριβώς 0.15$, όσο τον αγοράσαμε δηλαδή.

Το καλό είναι να τα κάνεις όλα μαζί (ενοικίαση + αναβάθμιση ) για να μην σπαταλάς χρόνο ως στάνταρ μέλος, καθώς τότε θα λαμβάνεις μόνο το 50% της αξίας των διαφημίσεων που βλέπουν οι ρεφερραλς.

Ότι και να αποφασίσεις να κάνεις με προσοχή πάντα.
Καλά κέρδη :)
Eργασια απο το σπιτι
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": skymaster43, Petross9

Βελτιωμένοι Μ.Ο. στους RR 2 Χρόνια 7 Μήνες πριν #8918

• scaliotou
  • Το Άβαταρ του/της scaliotou
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Premium Member
  • Μια ζωη αγωνας
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 3
  • Κάρμα: 0
Για και απο μενα παιδια. :cheer: εχει μερες να δωσω σημεια ζωης, αρρωστησα για τα καλα. Λοιπον αυτους εδω εγω τους παρατησα γιατι με πρηξανε. :evil: :evil: :evil: Ειχα καπου 400 ρρ και κλικαρανε κοντα 6 μετα πεσανε στο 5 στο 4 στο 3 στο τελος αστα να πανε....Ειχα και μηνιαια συνδρομη. Δεν εβγαινε με Τιποτα. Ασε που λιγοστεψε τις διαφημησεις 0.001 και 0.0001 σιγα μωρε.... :sick: Τα διπλωσα.

Βελτιωμένοι Μ.Ο. στους RR 2 Χρόνια 4 Μήνες πριν #11518

• titanas42
  • Το Άβαταρ του/της titanas42
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • New Member
Δυστυχώς για μένα το BuxVertise πολύ μούφα, γιατί εκεί που ήμουν Eternity Monthly με 1000RR ξαφνικά σταμάτησαν όλοι να κλικάρουν, μιλάμε για 1000RR με 0 clicks. Τυχαίο ? Δεν νομίζω !

ΟΚ πληρώνει αλλά άμα είσαι μόνο χασούρα τι να το κάνεις ?

Κατάλληξη έμεινα standard με 0 ref. Σιγά μην έμπαινα στο τρυπάκι ανακύκλωση και πάλι ανακύκλωση. Απλά δεν μπόρεσα να πάρω πίσω τα λεφτά που επένδυσα!

Βελτιωμένοι Μ.Ο. στους RR 2 Χρόνια 4 Μήνες πριν #11530

• sirgeo4a
  • Το Άβαταρ του/της sirgeo4a
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Platinum Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 36
Και οι δικοί μου έχουν αν μπουν από 21/05 ... μάπα το καρπούζι

Βελτιωμένοι Μ.Ο. στους RR 2 Χρόνια 4 Μήνες πριν #11531

• skymaster43
  • Το Άβαταρ του/της skymaster43
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Platinum Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 63
k mena ta idia molis tous ananeono ksafnika stamatane na klikaroun.tha to stamathso.einai poly apath to site

Βελτιωμένοι Μ.Ο. στους RR 2 Χρόνια 4 Μήνες πριν #11532

• italodisc
  • Το Άβαταρ του/της italodisc
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Platinum Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 75
  • Κάρμα: 3
stis 40-45 meres peripoy stamatoun na klikaroun aytomatws oloi
ki egw to idio eixa diapistwsei kai to parathsa afoy oute ta xrhmata tous den ebgazan
loading...
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.417 δευτερόλεπτα