Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Εδώ θα γίνονται όλες οι συζητήσεις για το CashCamel.

ΘΕΜΑ: Παει για Scam to CashCamel

Παει για Scam to CashCamel 2 Χρόνια 10 Μήνες πριν #4650

• kokorin
  • Το Άβαταρ του/της kokorin
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • New Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2
  • Κάρμα: 0
Καλησπέρα σε όλους.
Το συγκεκριμένο site πηγαίνει για scam. Και θα εξηγήσω το γιατί
Εκτός του ότι δεν έχει φόρουμ άρα κανείς δεν μπορεί να πει τη γνώμη του όταν φτάνει η ώρα να πληρωθείς αρχίζουν τα δύσκολα.
Ο admin του(Kriss Armes) έχει σκεφτεί το κόλπο με το pin και ακόμα και όταν βάλεις το σωστό(εγώ το είχα σημειώσει και επίσης μου το έβγαζε και η αυτόματη συμπλήρωση φορμών) σου λέει ότι είναι λάθος. Μετά ζητάς καινούργιο υποτίθεται ότι έρχεται στο email σου αλλά πάλι τίποτα. Σε απευθείας email πάλι δεν απαντάει ο τύπος. Σίγουρα κάποιοι έχουν πληρωθεί αλλά νομίζω ότι ο σκοπός του δεν είναι να πληρώνει φαίνεται πως δεν θέλει. Ακόμα και στο βιντεάκι που έχει στο youtube για το πως να κάνεις withdraw κάποιος κράζει από κάτω. Εγώ προτείνω στον admin να μπει στις υπο επιτήρηση ptc. Θα ενημερώσω το forum για περαιτέρω εξέλιξη
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": skymaster43, rocket

Παει για Scam to CashCamel 2 Χρόνια 10 Μήνες πριν #4659

• giannhs68
  • Το Άβαταρ του/της giannhs68
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Platinum Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 21
  • Κάρμα: -5
μπραβο ρε μαγκα σωστα τα λεσ εγω γιαυτο το λογο το παρατησα μου εκανε κολπα μ ε το pin ασε που σου τρωει 35 λεπτα ( και δεν τα σπαταλαο καλητερα στο war να πιασουν και τοπο ) επισεισ στον πρωτο μου λογαριαζμο που ειχα εκει πριν 2+ χρονια πηγα να μπω μια μερα και παγωνε η οθονη και δεν με ξαναεβαλε ποτε ειναι πολυ σουπιεσ εκει στο σιτε ολα τα τζιμανια εκει ειναι μαζεμενα απλα πιστευω πωσ δεν παει για scam ( απο την στηγμη που ελενχει του χρηστεσ προτιμα να scamarei εμας
Υ.Γ φιλε εχω να σου πρωτινω μια ανταλαγη για το war og klicks empa στισ ανταλαγεσ να τα πουμε θα σου στειλω μυνημα εγω τα λεμε

Παει για Scam to CashCamel 2 Χρόνια 10 Μήνες πριν #4661

• kokorin
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • New Member
Από αναζητήσεις που έκανα στο ιντερνετ σε άλλα φορουμ και site αξιολόγησης στο συγκεκριμένο ptc κάποιοι πληρώνονται γιατί βάζουν και payment proof αλλά πάρα πολλοί άλλοι παραπονιούνται όπως έκανε και σε μένα άρα ο τύπος κάνει επιλεκτικές πληρωμές για να μη βγει τελείως scam αυτό είναι το κόλπο του. Οπότε σίγουρα πρέπει να μπει στις ελεγχόμενα ptc. Οσο για το Warofclicks είμαι ήδη μέλος

Παει για Scam to CashCamel 2 Χρόνια 10 Μήνες πριν #4665

• skaby
  • Το Άβαταρ του/της skaby
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 25
Δεν νομίζω ότι πάει για scam η καμήλα, :huh: (αν πάει κι αυτό χαθήκαμε :evil: ), απλώς δημιουργούνται κάποια προβλήματα σύνδεσης με το διακομιστή [μπορείτε να το μαθαίνετε από το facebook] και πέφτει το site ή μπαίνουν άλλοι μπροστά και δεν σας επιτρέπουν να δείτε τη σελίδα. Το ότι δεν έχει φόρουμ είναι αρνητικό, αλλά όχι καθοριστικό αξιοπιστίας ;)
Ο Admin λέγεται Kristofer Armes και για επαφή στείλτε του email στα κάτωθι:
1] Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
2] Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. [προσωπικό του ηλεκτρονικό ταχυδρομείο, δεν συνηθίζεται από τα scam να δίνεται]
3] www.facebook.com/cashcamel.net?ref=ts&fref=ts [είναι ανοικτός για εγγραφή ο τοίχος του και μηνύματα]
4] τις εδώ διαμαρτυρίες σας να του τις στείλετε σε email, σε εμάς έχουν απαντήσει σε 48 ώρες, όπως συνηθίζει.
Θέλει πολύ υπομονή με PTC ασχολούμαστε, μην το ξεχνάτε αυτό. :angry: καλά κέρδη :) :)
Eργασια απο το σπιτι
Τελευταία διόρθωση: 2 Χρόνια 10 Μήνες πριν από skaby.

Παει για Scam to CashCamel 2 Χρόνια 10 Μήνες πριν #4667

• kokorin
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • New Member
Εγώ πάντως του έχω στείλει email παντού και στο προσωπικό του και στο support ο τύπος δεν απαντάει . Και το ότι βάζει το υποτιθέμενο προσωπικό του email εμένα δεν μου λέει τίποτα γιατί είναι ένα yahoo email.Επίσης αυτό που κάνει με το pin είναι μεγάλο κόλπο. Τέλος για μένα το ότι δεν έχει forum είναι πολύ αρνητικό γιατί δεν μπορείς να δεις τι παίζεται. Τέλος πάντον παιδιά εγώ σας λέω τι συμβαίνει με μένα ότι δηλαδή δεν με πληρώνει. Θα του γράψω και στο facebook και βλέπουμε. Θα ενημερώσω το foroum

Παει για Scam to CashCamel 2 Χρόνια 10 Μήνες πριν #4674

• skaby
  • Το Άβαταρ του/της skaby
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 25
Το ότι δεν σε έχει πληρώσει και δεν σου έχει απαντήσει, το λαμβάνουμε υπ όψιν μας όλοι, βεβαίως.
Εστω κι ένα αρνητικό να ακούσουμε, γινόμαστε ολοι πιο προσεκτικοί
Eργασια απο το σπιτι

Παει για Scam to CashCamel 2 Χρόνια 10 Μήνες πριν #4962

• kokorin
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • New Member
Τελικά μετά κόπων και βασάνων με πλήρωσε η καμήλα το τρομερό ποσό των 14 cents. Πάντως με αυτά τα τερτίπια που κάνει με το pin δεν τον ξανά εμπιστεύομαι και δεν ξανά ασχολούμαι το το συγκεκριμένο ptc .

Παει για Scam to CashCamel 2 Χρόνια 10 Μήνες πριν #4975

• admin
  • Το Άβαταρ του/της admin
εμπιστο σαιτ ειναι η καμήλα.
Ετσι μου εκανε και εμενα στην αρχη αλλα μετα ηταν ολα οκ.
Εγραψα και σε αλλο ποστ πως η καμηλα δεν ειναι για κερδη αλλα για να χρησιμοποιεις τις χαμηλες τιμες που προσφερει για να διαφημισεις αλλα σαιτς που προσφέρουν PTP (οπως το cashnhits)

Πριν αν ανοιγουμε καποιο τοπικ καλυτερα να περιμενουμε λιγο και μετα να παμε σε συμπερασματα.. Εσυ απευθειας το εβγαλες σκαμ και το εγραψες και στο τιτλο.

Αν παει σκαμ ή εστω μου δωσει την μικρη αμφιβολια τοτε θα ειμαι ο πρωτος που θα το αλλαξει κατηγορια και θα σας ειδοποιησω

Παει για Scam to CashCamel 2 Χρόνια 10 Μήνες πριν #5013

• kokorin
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • New Member
Εντάξει ο τίτλος πάει για scam μπορεί να είναι και too much αλλά εάν κάνετε μια μεγαλύτερη έρευνα στο facebook στο youtube(στο βιντεακι που έχει) και στο ιντερνετ γενικά θα δείτε ότι παραπονείται αρκετός κόσμος. Αρα το μόνο σίγουρο admin είναι ότι υπάρχει αμφιβολία. Ειδικά αυτό το pin εμένα μου δίνει την εντύπωση ότι το έχει για να επιλέγει όπως θέλει αυτός το που θα πληρώσει. Θα δούμε στο μέλλον εγώ πάντως θα ενημερώσω το φόρουμ.

Παει για Scam to CashCamel 2 Χρόνια 4 Μήνες πριν #11579

• kostas134
  • Το Άβαταρ του/της kostas134
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 12
  • Κάρμα: -9
Το ιδιο κανει και εμενα, λεει οτι το πιν ειναι λαθος, ζηταω καινουριο και τιποτα.Στα εμαιλ δεν απαντουν επισης.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": mike8s
loading...
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.433 δευτερόλεπτα