Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Εδώ θα γίνονται όλες οι συνομιλίες για τo Cashnhits

ΘΕΜΑ: 1 βδομάδα Premium

1 βδομάδα Premium 2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #10108

• Krisnna
  • Το Άβαταρ του/της Krisnna
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 12
  • Κάρμα: 1
1 βδομάδα Premium χαριστικά

Membership CNH Appreciation Week Upgrade 4 Days Left
Username Krisnna
Member Since 09/15/2014

Έχει συμβεί και σε άλλους αυτό ή το έκανε για να μου ξεπληρώσει τα χοντροκομμένα καψόνια που μου έχει κάνει στο Comment Ads του Youtube?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

1 βδομάδα Premium 2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #10110

• sirgeo4a
  • Το Άβαταρ του/της sirgeo4a
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Platinum Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 36
  • Κάρμα: 0
Σε όλους έχει δώσει λόγω των προβλημάτων που είχε το site τις τελευταίες ημέρες...

1 βδομάδα Premium 2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #10111

• johnny4ptc
  • Το Άβαταρ του/της johnny4ptc
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 62
  • Κάρμα: 5
Έτσι είναι, ως ανταμοιβή για την υπομονή μας κατά τη διάρκεια των προβληματικών ημερών με τις αλλαγές server! :)

www.cashnhits.com/index.php?view=news

Free Upgrades!!!

Hello Members,

As promised last week,we have granted free upgrades to all the members for the issues last week. Those who were already upgraded have been added 6 extra days, while rest ALL ACTIVE Members (who logged in in last 15 days) have been granted one week free upgrade. If anyone who was on higher upgrade and have lost it, please use this free upgrade and then by 6th or 7th day send us a Ticket letting us know and we will grant extra 1-4 days to your upgrade (depending on the upgrade).

We sincerely apologize for all the issues, but please understand that no one lost more than us. But what is important is to learn and work harder and that is what we are and we will be doing. If you see we have already worked on the host issues we were having and continue working hard to make site better and better.

We still understand many members had lost their time and some earnings, but we will work hard to compensate them in coming days. We would only request to please bear on this and not send us Tickets about some earnings lost or something, as it would be really hard for us to compensate members individually.

Once again thank you very much for all your support. It is very important to us.

Thanks and Best Regards.
Julia and Saket

1 βδομάδα Premium 2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #10113

• Krisnna
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
Εκτός απο τα πολύ περισσότερα λεφτά που δίνει στις διαφημίσεις σχεδόν διπλάσια δεν βλέπω κανένα άλλο σημαντικό προσόν, ανέβασε παράδειγμα το Autosurf απο το 800 στα 1000 εγώ ούτε 100 δεν μπορώ να κάνω, youtube δεν μου βάζει και πάλι

1 βδομάδα Premium 2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #10127

• admin
  • Το Άβαταρ του/της admin
Krisnna έγραψε:
Εκτός απο τα πολύ περισσότερα λεφτά που δίνει στις διαφημίσεις σχεδόν διπλάσια δεν βλέπω κανένα άλλο σημαντικό προσόν, ανέβασε παράδειγμα το Autosurf απο το 800 στα 1000 εγώ ούτε 100 δεν μπορώ να κάνω, youtube δεν μου βάζει και πάλι

γιατι δεν μπορεις να κανεις 1000?

εμενα μια χαρα τα κανει τα 1000 σε autosurf..

1 βδομάδα Premium 2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #10128

• Salonika
  • Το Άβαταρ του/της Salonika
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 18
Και εγω αφηνω τον υπολογιστη ολη μερα σχεδον ανοικτο και τα 1000 τελειωνουνε 3 ωρες πριν αλλαξουνε σε νεα autoserf

1 βδομάδα Premium 2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #10134

• Krisnna
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
admin έγραψε:
γιατι δεν μπορεις να κανεις 1000?

εμενα μια χαρα τα κανει τα 1000 σε autosurf..

Autosurf κάνω με τον παλιό υπολογιστή που είναι πολύ αργός και ελαττωματικός τον αφήνω περίπου 2 ώρες στην καλύτερη να μου σερφάρει τα 100 παραπάνω τα φτήνει, τον καινούργιο τον χρησιμοποιώ για άλλα πάνω απο 10 ώρες την ημέρα φοβάμαι να τον κουράσω περισσότερο.

1 βδομάδα Premium 2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #10149

• Krisnna
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
Το μεσημέρι έβαλα τον παλιό υπολογιστή να κάνει Autosurf μετά απο τα 10 μου κόλλησε και δεν ξεκόλλαγε με τίποτα
Admin ας αφήσουμε καλύτερα τις ψιλικαντζούρες το ρεύμα μόνο που καίει αξίζει πολύ περισσότερο απο τα 10 σέντ

1 βδομάδα Premium 2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #10160

• admin
  • Το Άβαταρ του/της admin
Δεν θα παθει τιποτα ο υπολογιστης αν τον εχεις σε autosurf για 3 ωρες.. Δεν ειναι data mining που θα καταστρέψεις το CPU σου.. Ειναι σαν να βλέπεις χαμηλης ευκρινειας ταινια.

10 σεντ απο εδω, 20 σεντ απο εκεί, 10 σεντ απο αλλου σιγα σιγα βγαίνουν τα λεφτα. Δυστηχώς η ευτυχώς σε αυτα τα σαιτς έτσι βγαίνουν τα λεφτά

1 βδομάδα Premium 2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #10170

• Krisnna
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
Όπως το πάρει κανείς αλλά σίγουρα και οι υπολογιστές είναι μηχανήματα που φθείρονται ταχύτερα απο την υπερβολική χρήση να τα παίρνεις απο την μια και να τα χάνεις απο την άλλη σε service και επισκευές δεν έχει νόημα, άσχετα πάντως με αυτό τοCashnhits είναι απο τα καλύτερα και πιο αξιόπιστα sites.
loading...
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.380 δευτερόλεπτα