Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Εδώ θα γίνονται όλες οι συνομιλίες για τo Clixsense

ΘΕΜΑ: ΕΡΩΤΗΣΗ

ΕΡΩΤΗΣΗ 2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #6208

• Salonika
  • Το Άβαταρ του/της Salonika
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 18
  • Κάρμα: 1
Για να καταθεσεις χρηματα και να κανεις την αναβαθμηση πρεπει ο λογαριασμος σου στο paypal να ειναι verified?Δηλαδη αν εχω κανει activate τον λογαριασμο απο το email αλλα δεν εχω συνδεσει τον λογαριασμο με χρεωστικη καρτα η πιστωτικη αλλα μονο τον εχω συνδεσει με λογαριασμο τραπεζης δεχετε το ClixSense εφοσον εχω χρηματα μεσα να τα κανω καταθεση χωρις να εχω προβλημα?

www.cashnhits.com/index.php?ref=JeRoNiMoPaOk
Τελευταία διόρθωση: 2 Χρόνια 6 Μήνες πριν από Salonika.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΕΡΩΤΗΣΗ 2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #6316

• admin
  • Το Άβαταρ του/της admin
τον δέχεται ετσι οπως είπες.
το παν είναι είναι να τον κάνεις activate και να σε χρεώσει με ενα δολλαριο δίνοντας σου τον κωδικο για να τον κανεις verified.
αν το εκανες αυτο τοτε είσαι ενταξει

ΕΡΩΤΗΣΗ 2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #6340

• Salonika
  • Το Άβαταρ του/της Salonika
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 18
admin έγραψε:
τον δέχεται ετσι οπως είπες.
το παν είναι είναι να τον κάνεις activate και να σε χρεώσει με ενα δολλαριο δίνοντας σου τον κωδικο για να τον κανεις verified.
αν το εκανες αυτο τοτε είσαι ενταξει

Sorry δεν το επιασα αυτο. Activate να κανεις ποιον λογαριασμο?Στο paypal τον εχω κανει οχι ομως verified.Μονο συνδεσα αρι8μο τραπεζης.Τπτ αλλο.Για το paypal μιλας admin η για το ClixSense?

ΕΡΩΤΗΣΗ 2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #6347

• Petross9
  • Το Άβαταρ του/της Petross9
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 14
salonika καλησπέρα και χρόνια πολλά.!!
Εφόσον τον συνέδεσες με λογαριασμό τραπέζης, θα πρέπει το paypalνα σου αφαιρεσει 1,5 ευρο απο τον τραπεζικό λογαριασμό κι όταν το κάνει αυτό, εσυ θα πρέπει να πάς στην τράπεζα και να ενημερώσεις το βιβλιάριο σου..Κάπου εκει θα σου λέει οτι εγινε αναληψη 1,5 ευρο απο εναν κωδικο ο οποιος αποτελείτε απο γράμματα και ψηφια..
εκεί στο όνομα λοιπόν έχει εναν τετραψήφιο κωδικο..τον γραφεις κάπου αυτον τον κωδικο, μπαινεις στον λογαριασμό σου στο Paypal και γραφεις τον τετραψηφιο κωδικο σου εκει που λεει verify your account.Αν το έχεις κάνει αυτό, τότε είσαι ήδη activate και μπορεις να λαμβάνεις πληρωμές και να αγοράεις μέσω paypal..
Και φυσικά μπορείς να ζητήσεις πίσω το 1,5 ευρο αλλα δε θα στο συνιστούσα...
Θα σου συνιστούσα να κάνεις επενδυση σε κάποιο ptc..
Βασικά δε ξέρω αν πρέπει να κάνεις μετατροπή το ευρο σε δολλάριο ..νομίζω γινεται αυτόματα οταν πας να κανεις add fund στο σαητ..

Ελπίζω να βοήθησα..Καλή χρονιά!!
Τελευταία διόρθωση: 2 Χρόνια 6 Μήνες πριν από Petross9. Αιτία: ορθογραφικό λαθος
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": admin, Salonika
loading...
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.268 δευτερόλεπτα