Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Εδώ θα γίνονται όλες οι συνομιλίες για τo Clixten

ΘΕΜΑ: Πρόβλημα τα το balance

Πρόβλημα τα το balance 7 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν #21455

• gregorypaok
  • Το Άβαταρ του/της gregorypaok
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 23
  • Κάρμα: 1
Εδώ και μερικές ημέρες εξαφανίστηκαν τα χρήματα που υπήρχαν στο λογαριασμό μου... και στις αναληψεις δεν φαίνεται η πληρωμή που είχα ζητήσει από τις 1/3. (ποτέ δεν μου ήρθε)... έχει συμβεί σε άλλους ???στείλατε κανε μνμ ή μάταιος κόπος?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Πρόβλημα τα το balance 7 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν #21458

• Skopeftis
  • Το Άβαταρ του/της Skopeftis
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Junior Member
  • Μαζί μας τα φάγανε
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 4
  • Κάρμα: 0
Hi dear members,
I am comming with some news in order to fix some issues related to verifications and payment delays.
From this moment we will decrease the number of days till the payment will be made from maximum 20 business days to maximum 5 business days. Due the excesive number cheaters with fake accounts, fake referrals, fake upline (piramidal referal system), and due the excesive number of payments to be verified we will do a wipe out of payments. This means all pending payments will be deleted, all memberships changed to standard and balances will be deleted. Insteed all direct and rented referrals wont be deleted, they wont be deleted. From this moment the minimum withdraw is set only to $2 so new members and standard members to be able to withdraw easier even after 1st request. Also in order to stabilize more our website we will change our standard ads for standard members to $0.001 per click.

All this changes will affect many but will be beneficial not only to Clixten to revitalize it, will be beneficial to all our members that will continue working with us. By tomorrow all new members will get $1 to purchase balance & Silver for 1 week, this offer will end in 120 days, in order to regain trust of our members and encourage you to promote and get more referrals to earn even more. Now is the moment to promote. There will be some changes over entire Clixten, like reducing minimum withdraw, changes over memberships, no more maximum withdraw, and offering shares (the maximum shares avaible to be sold is limited to 10.000 only, hurry up to get some).

Εγω το σταματαω.....
Τελευταία διόρθωση: 7 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν από Skopeftis.

Πρόβλημα τα το balance 6 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν #21471

• skymaster43
  • Το Άβαταρ του/της skymaster43
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Platinum Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 64
  • Κάρμα: 7
Exei 1mhna na me plhrosh. Ti egine magkes paei papala? Egeine scam opos akougontai oi fumes? An exete k alloi problhma plhromhs phte na mhn asxoloumaste allo

Πρόβλημα τα το balance 6 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν #21472

• Grand1
  • Το Άβαταρ του/της Grand1
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 29
  • Κάρμα: 0
Εγω προσωπικα το σταματησα, οταν μου μηδενησε ολα τα χρηματα που ειχα μαζεψει (και στα 2 balance) και κατεβασε πολυ την αξια των κλικ.
Η τελευταια πληρωμη που πηρα παντως, εχω την εντυπωση οτι ειχε αναμονη, περιπου 1 μηνα και ηταν σχετικα προσφατα.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": skymaster43

Πρόβλημα τα το balance 6 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν #21473

• gregorypaok
  • Το Άβαταρ του/της gregorypaok
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 23
  • Κάρμα: 1
Εμένα μου μηδένισε τα υπόλοιπα... και στην μοναδική πληρωμή που είχα ζητήσει στις 1/3 ποτέ δεν τα πήρα... και πλεον δεν φαίνεται πουθενά μετά από το μηδένισμα που εκαναν... και εγώ το παράτησα

Πρόβλημα τα το balance 6 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν #21475

• skymaster43
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Platinum Member
emena pote then me mhdenise ta posa k otan ekana aitish plhromhs prin 1 mhna moy leei ok tha sta steiloume ktl opos ginotan panta k prin 2 meres afou perase 1 mhnas anamonhs moy eirthe ayto to mhnuma.Payment rulles :
1. Make sure you have the full name assigned to your account.
2. In the case you have only one name is assigned to your account contact us !
3. Do not request the payment if your full name isnt complete or till is updated by us !
4. Members from Vietnam & China must upgrade the account or the payment will remain on pending until upgrade
Full name is the one that apear on your National ID Card / Credit Card . Nicknames are not the same as full name.
pote den moy eixe erthei sto parelthon tetoio mhnyma moy ebazan ta lefta k ok.tha perimeno mia bdomada akoma k an then ton poulo k apo kei

Πρόβλημα τα το balance 6 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν #21501

• skymaster43
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Platinum Member
kala tha mas trelanei? mas douleuoun?meta apo 1,5mhna anamonh na plhrotho mou ksanaepestrepse ta lefta ston logariazmo m sto klix ten k moy leei next cashout 15 iouliou.ti ginete reeeee.apo shmera to paratao oristika
loading...
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.485 δευτερόλεπτα