Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Εδώ θα γίνονται όλες οι συνομιλίες για τo MyPayingAds

ΘΕΜΑ: PIF Vol2

PIF Vol2 2 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν #21391

• salaxan
  • Το Άβαταρ του/της salaxan
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Platinum Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 35
  • Κάρμα: 4
Το θυμάστε αυτό??? www.euroulakia.com/forum/mypayingads/133...B5%CE%B9%CF%82#13754

Pay it forward (PIF) Ελληνιστί Πλήρωσε τον επόμενο!!!
Τώρα που έρχονται μπόλικα μερίσματα καθημερινά και μπορώ να δώσω, σκέφτηκα να κάνω ένα μικρό μπόνους για κάθε έναν που θα εγγραφεί σε μένα.
Όπως ανέφερα στο πρώτο πόστ, έχουμε 1 level από referrals που σημαίνει οτί κερδίζουμε το 10% από το άτομο που θα γραφτεί σε μας, ΔΕΝ κερδίζουμε από την εγγραφή του μέλους, του μέλους μας!! Πχ. Εγώ έγραψα τον Κώστα και από ότι αγοράσει κερδίζω 10%, ο Κώστας τώρα γράφει την Ελένη, από αυτήν την εγγραφή ΔΕΝ θα πάρω ΤΙΠΟΤΑ.

Λέω λοιπόν οτί αν Πχ. ο Κώστας γραφτεί σε μένα και πάρει
10 πακέτα του $1 σύνολο 10$ να του βάλω εγώ άλλα $2 να τα κάνει $12.
20 πακέτα του $1 σύνολο 20$ να του βάλω εγώ άλλα $3 να τα κάνει $13
Έως και τα 50 πακέτα του $1 σύνολο 50$ να του βάλω εγώ άλλα $6 να τα κάνει $56
Δηλαδή να του δώσω πίσω την προμήθεια που θα πάρω από την 1η αγορά του + $1 δώρο!!

Προϋπόθεση του μπόνους, η εγγραφή από το δικό μου Referral link (που βρίσκεται στην υπογραφή μου) αγορά έως το ποσό των $50, (όποιος θέλει βάζει και παραπάνω, το μάξιμουμ δωράκι όμως θα έχει ταβάνι τα $6 και θα ισχύει μόνο για την πρώτη αγορά.
Και τέλος να μου στείλει mail με το username ή το ID (του MyPayingAds) και το ποσό που έβαλε για να το διασταυρώσω και να του μεταφέρω τα $.
Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας!
Ευχαριστώ εκ των προτέρων και εύχομαι ΚΑΛΑ και ΠΟΛΛΑ ΚΕΡΔΗ για όλους εμάς τους ΈΛΛΗΝΕΣ μπροστάρηδες του (MAKE MONEY FROM HOME)!!

Λοιπόν ήρθε η ώρα για το PIF Vol2!!!

Που ξεκινάει από σήμερα και θα τελειώσει στις 31 Μαϊου του 2017
Λέω λοιπόν οτί αν Πχ. ο Κώστας γραφτεί σε μένα και πάρει
10 πακέτα των $5 σύνολο 50$ να του βάλω εγώ άλλα $5 να τα κάνει $55.
20 πακέτα των $5 σύνολο 100$ να του βάλω εγώ άλλα $10 να τα κάνει $110
Δηλαδή να του δώσω πίσω την προμήθεια που θα πάρω (το 10%) από ΟΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΑΛΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 31 ΜΑΪΟΥ.
Αν θέλει να βάλει Π.χ. $10.000 εγώ θα του δώσω $1000

Προϋπόθεση του μπόνους, η εγγραφή από το δικό μου > Referral link < www.mypayingads.com/ref/11338

Και τέλος να μου στείλει mail με το username και το ID (του MyPayingAds) και το ποσό που έβαλε για να το διασταυρώσω και να του μεταφέρω τα $.
Όπως ξέρετε δουλεύει πάρα πολύ καλά και θα δουλέψει για πολλά χρόνια ακόμα
;)

Τα δικά μου κέρδη!!! prntscr.com/f1nbyb

Καλά κέρδη σε όλους :woohoo: :woohoo:

.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
loading...
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.299 δευτερόλεπτα