Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Εδώ θα γίνονται όλες οι συζητήσεις για το NEOBUX.

ΘΕΜΑ: Tasks ??

Tasks ?? 2 Χρόνια 9 Μήνες πριν #7141

• sirgeo4a
  • Το Άβαταρ του/της sirgeo4a
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Platinum Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 36
  • Κάρμα: 0
Συνάδελφοι, τα φώτα σας αν είναι εύκολο.

Είχα ξεκινήσει να συμπληρώνω Tasks μέσω clixsense και θεωρώ ότι τα πήγαινα σχετικά καλούτσικα, έως ότου αποφάσισα πριν 4 ημέρες να συμπληρώνω και Tasks μέσω neobux με σκοπό να μαζέψω λεφτά για ενοικίαση refferals.

Από εκείνη τη μέρα σταμάτησε να μου εμφανίζει tasks, δηλαδή εδώ και 4 ημέρες με τη σημερινή μαζί, ούτε φωνή ούτε ακρόαση :( Έχει τύχει κάτι παρόμοιο σε κανέναν; Δεν είμαι flagged πάντως....

Επίσης ενώ έχω συμπληρωμένα τα μινιμουμ για επίπεδο Α, μου λέει ότι για κάποιο λόγο δεν έχω πάρει το "βαθμό" και να συνεχίσω να συμπληρώνω tasks για να τα καταφέρω. Τί θέλει να πει ο ποιητής;

ΥΓ. εγκυκλοπαιδικά έκανα εγγραφή πριν λίγο και κατευθείαν στο crowdflower μήπως και δω φως...
Τελευταία διόρθωση: 2 Χρόνια 9 Μήνες πριν από sirgeo4a.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Tasks ?? 2 Χρόνια 9 Μήνες πριν #7143

• Krisnna
  • Το Άβαταρ του/της Krisnna
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 12
  • Κάρμα: 1
Ο crowdflower φαίνεται μας κήρυξε την έχθρα πιθανώς να μην τους συμφέρει οικονομικά να βάλουν άλλα Tasks, τσάμπα έκανες εγγραφή στο ίδιο το crowdflower πάντοτε έβαζε όλες τις εργασίες στο Neobux αν δεν υπάρχουν εκεί δεν υπάρχουν πουθενά

Tasks ?? 2 Χρόνια 9 Μήνες πριν #7145

• sirgeo4a
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Platinum Member
Να υποθέσω δηλαδή ότι και εσύ έχεις να δεις task πολύ καιρό; Πάντως μου κάνει εντύπωση ότι έχει αρκετά "Potential" για αυτούς που είναι 1, 2 ή 3 level και εμένα επιμένει να μην με αναβαθμίζει παρόλο που έχω ικανοποιήσει αυτά που χρειάζεται. Γκρρρρρρ
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Krisnna

Tasks ?? 2 Χρόνια 9 Μήνες πριν #7179

• sirgeo4a
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Platinum Member
Εντάξει, μετά από 4 ημέρες απραξίας, το Crodflower μου κάνει πλάκα, μόλις μου ήρθε email:

Congratulations! You have earned a new Performance Level Badge on CrowdFlower.
You are now level 1.
Contributors who earn Performance Level Badges gain exclusive access to more and higher paying Jobs. In fact, every time you earn another Performance Level Badge more Jobs will become available to you!
It’s possible to lose Performance Level Badges, so make sure to continue submitting your best work. Thank you for being a great Contributor! Task on!
Click here to check out your CrowdFlower stats, and to get more work.
CrowdFlower
loading...
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.332 δευτερόλεπτα