Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Neteller και εφορία.

Neteller και εφορία. 1 Χρόνος 2 Μήνες πριν #19852

• evergrace
  • Το Άβαταρ του/της evergrace
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • New Member
  • Κάρμα: 0
Όσοι έχετε γίνει verified στο neteller, γνωρίζετε αν στέλνει τα προσωπικά σας στοιχεία και τις συναλλαγές σας στην εφορία;
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Neteller και εφορία. 1 Χρόνος 2 Μήνες πριν #19853

• Dark
  • Το Άβαταρ του/της Dark
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Premium Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 38
Ειμαι verified στη Neteller αλλά το τι κάνει με την εφορία δεν το εχω ψάξει.Ετσι κι αλλιώς οι συναλλαγές που κάνω με αυτή ειναι λίγες.

Neteller και εφορία. 1 Χρόνος 2 Μήνες πριν #19854

• evergrace
  • Το Άβαταρ του/της evergrace
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • New Member
Dark έγραψε:
Ειμαι verified στη Neteller αλλά το τι κάνει με την εφορία δεν το εχω ψάξει.Ετσι κι αλλιώς οι συναλλαγές που κάνω με αυτή ειναι λίγες.
Έχεις καιρό που είσαι verified; Ρώτησα εχθές το Neteller support, αλλά δεν πήρα απάντηση ακόμη. θα σε ενημερώσω αν μου απαντήσουν

Neteller και εφορία. 1 Χρόνος 2 Μήνες πριν #19859

• Salonika
  • Το Άβαταρ του/της Salonika
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 18
  • Κάρμα: 1
Κανενας διεκπερωτης δεν στελνει στοιχεια αν δεν ζητη8ουνε.Για να ζητη8ουνε πληροφοριες για εναν λογαρισμο πρεπει να κανεις τρελες κινησεις με πληρωμες πχ απο paypal η payza η neteller και αυτες μονο αν γινει διασταυρωση.Μιλαμε παντα για πληρωμες εντος ελλαδας γιατι εκτος αλλαζει το πραγμα και δεν μπορει να γινει ευκολα διασταυρωση στοιχειων.Αν πχ εσυ πληρωνεις με neteller τον χρονο 10000 ευρω σε λογαριασμους τηλεφωνου-καρτες κινητων-αγορες εμπορευματων-και διαφορα αλλα και στα τιμολογια φαινετε οτι η πληρωμη εγινε με neteller px τοτε μπορει να ζητησει η εφορια πληροφοριες του λογαριασμου που εχεις.Δεν 8α κα8ησει να ασχολη8ει η εφορια με 10 τιμολογια αν εχεις ολο και ολο και ειναι μικρα τα ποσα.Οποτε τι κανεις? Αγορες εκτος ελλαδας ( e-bay-amazon k,a) και αγορες εντος ελλαδας αγοραζεις και σε αλλους λογαριασμους ωστε να μοιραζεις τα ποσα για να μην φαινονται μεγαλα.
Τελευταία διόρθωση: 1 Χρόνος 2 Μήνες πριν από Salonika.
loading...
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.319 δευτερόλεπτα