Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Εδώ θα γίνονται όλες οι συνομιλίες για τo Ore-Mine

ΘΕΜΑ: Τροπος Λειτουργιας Ore-Mine

Τροπος Λειτουργιας Ore-Mine 2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #12738

• alex193
  • Το Άβαταρ του/της alex193
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Moderator
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 117
  • Κάρμα: 3
ας πουμε λιγα λογια για το πως δουλευει το ολο κολπο....τιποτα το ιδιαιτερο η αληθεια ειναι.....πηγαινουμε εκει που λεει ''get your own mine'' κανουμε κλικ και μας βγαζει στη φορμα για να δημιουργησουμε λογαριασμο...
...η εγγραφη πολυ πολυ απλη....ενα email θελει και ενα password ....τα συμπληρωνουμε και τελος...παταμε create account και ειμαστε ετοιμοι....
...μας ανοιγει λοιπον το 'ορυχειο' μας....εχουμε 2 σειρες απο κουτακια....η μια ειναι με ερωτηματικα και η αλλη με το προΪον που μαζευουμε....
...τα κουτακια με τα ερωτηματικα τα παταμε και αυτα γιατι μας βγαζει δωρακια το συστημα ενιοτε
...την δευτερη σειρα με τα κουτακια που οπως προανεφερα ειναι το προιον της παραγωγης μας εννοειται τα κλικαρουμε....καθε 8 ωρες το συστημα μας δινει ενα κουτακι με το προΪον μας και ενα κουτακι με ερωτηματικο.....
...υπερβολικα απλο το συστημα......εμενα προσωπικα δε μου παιρνει πανω απο 15 δευτερολεπτα να κλικαρω και να μαζεψω το προιον μου...

Eργασια απο το σπιτι
Τελευταία διόρθωση: 2 Χρόνια 1 Μήνας πριν από alex193.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Τροπος Λειτουργιας Ore-Mine 2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #12824

• alex193
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Moderator
ενα παρα πολυ ωραιο feature ολοκαινουριο και μακαρι να βγει μακροβιοτατο.....
....τι ειναι αυτο???
....το site μας πληρωνει επιτοκιο στα χρηματα που εχουμε στο λογαριασμο μας!!!!!
...ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ???......εγω μια φορα το χαρηκα αρκετα...
...το Ore-mine μας πληρωνει 2.32% σε μηνιαια βαση.....και ακουστε το καλυτερο.....το ποσο λογιζεται στο λογαριασμο μας σε καθημερινη βαση....δηλαδη το συστημα υπολογιζει το ακριβες νουμερο που σου αναλογει σαν τοκος για τα χρηματα που εχεις σε βαθος ενος μηνα....υστερα το ποσο αυτο το διαιρει σε μερες και σου πιστωνει στο λογαριασμο το νουμερο που σου αναλογει....
...απλα υπεροχο....παραθετω μια φωτο απο το δικο μου λογαριασμο...θα δειτε το νουμερο που μου αναλογει πανω στο μηνα ,μετα θα δειτε αυτα που μου εχουν ΗΔΗ πιστωθει στο λογαριασμο μου και τελος το συνολικο νουμερο του λογαριασμου μου...
...ελπιζω να κρατηθει για καιρο ακομα το site στη ζωη...... :woohoo: ..........prntscr.com/7xlo2r

Eργασια απο το σπιτι

Τροπος Λειτουργιας Ore-Mine 2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #12827

• alex193
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Moderator
...και refs υπαρχουν και Upgrades υπαρχουν....
...η βασικη παραγωγη ειναι 8 ''αξινες''.....σας το δειχνω στην φωτογραφια.....prntscr.com/7xo3h2
...αυτη ειναι η βασικη παραγωγη ,αυτα κερδιζεις για καθε κουτακι που κλικαρεις....
....για καθε εγγραφη νεου ref κερδιζεις 4 αξινες.....δεν κερδιζεις απο τα κλικαρισματα του ref σου....κερδιζεις μονο μια φορα οταν κανει την εγγραφη του αυτες τις 4 αξινες οι οποιες βεβαια ειναι για μια ζωη δεν εχουν ημερομηνια ληξης....
...απο κει και επειτα αν θελεις αναβαθμιζεις το ορυχειο σου και παραγεις περισσοτερο....δηλαδη με το πρωτο επιπεδο αναβαθμισης κερδιζεις αμεσως 80 αξινες....υπαρχουν εννοειται και αλλα επιπεδα αναβαθμισης πιο μεγαλα...οποτε ελπιζω να κατανοειτε την αλλαγη στην παραγωγη σας...
...

Eργασια απο το σπιτι

Προβληματισμοι-Ερωτησεις-Επιδε​ιξη Προοδου 2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #13329

• alex193
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Moderator
στη σειρα με τα 5 πρωτα τετραγωνα με τα ερωτηματικα κερδιζουμε δωρα....δε σημαινει πως καθε φορα και κατω απο καθε ερωτηματικο κρυβεται και ενα δωρακι...οχι....ειναι εντελως τυχαιο το να σου δωσει δωρο....και απο την μεχρι τωρα,οχι και μικρη εμπειρια μου στο site οι πιθανοτητες να παρεις δωρακι ειναι γυρω στο 30%
...τα δωρα που μπορει να δωσει και αυτο το λεω για τους νεους χρηστες γιατι καποιος που εχει ψιλοασχοληθει τα γνωριζει ειναι...χρυσο νομισμα,ασημενιο νομισμα,παραγωγη 8ωρου,και προσωπικα για εμενα το ΚΑΛΥΤΕΡΟ ,μια αξινα
...και λεω το καλυτερο γιατι το σκαπανικο που παιρνεις προστιθεται στην παραγωγη σου και παιρνεις +1 στην ηδη υπαρχουσα για ΠΑΝΤΑ
..εχω κερδισει πολλες φορες και χρυσα και ασημενια νομισματα αλλα σαν το σκαπανικο πιστευω δεν εχει!!!!

Eργασια απο το σπιτι

Προβληματισμοι-Ερωτησεις-Επιδε​ιξη Προοδου 2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #13335

• alex193
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Moderator

...για τους πρωτους 20 refs που θα παρετε στο λογαριασμο σας θα κερδιζετε +4 στην βασικη παραγωγη για τον καθε εναν....αυτο σημαινει αν καταφερετε και συμπληρωσετε και τους 20 ενα συνολο των +80 σκαπανικων-αξινων θα προστεθει στην παραγωγη σας για Παντα....
...απο εκει και επειτα οταν θα κερδιζετε εναν ref δεν θα κερδιζετε κατι στην παραγωγη σας....ουτε θα κερδιζετε απο τα κλικαρισματα των refs σας...
....θα κερδιζετε μονο οταν ο referral σας κανει μια καταθεση στο account του η μια επενδυση....για παραδειγμα οταν εγω αναβαθμισα το ορυχειο μου και επενδυσα τα χρηματα μου τοτε κερδισε απο εμενα ο referrer μου....

Eργασια απο το σπιτι

Προβληματισμοι-Ερωτησεις-Επιδε​ιξη Προοδου 2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #13348

• alex193
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Moderator
σε περιπτωση που θελησουμε και αποφασισουμε να κανουμε upgrade στο account μας η διαδικασια ειναι εντελως απλη....αφου πατησουμε 'upgrade a mine' στην αρχικη σελιδα......παταμε εδω που δειχνω σε πρασινο κυκλο...prntscr.com/8cgrfr
....αφου λοιπον πατησουμε το 'deposit' λογικα θα σας βγαλει στην παρακατω σελιδα...
...prntscr.com/8cgsc7...

...χρησιμοποιουμε την διευθυνση που μας βγαζει καθε φορα για να κανουμε την καταθεση μας...ΠΡΟΣΟΧΗ....η διευθυνση μπορει να αλλαζει...δε σημαινει οτι θα παραμεινει η ιδια διευθυνση καταθεσης για παντα...για το λογο αυτο πρεπει να ειμαστε ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΙ.....καθε φορα πρεπει να κοιταμε σε ποια διευθυνση πρεπει να κανουμε την καταθεση μας...ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΟΛΥ...

Υ.Γ.......ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΕ ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΤΟ FORUM ΔΕΝ ΥΠΟΚΙΝΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΧΡΗΣΤΗ ΝΑ ΠΡΟΒΕΙ ΣΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ....Η ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΛΟΓΑΡΙΣΜΟΥ-ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ Ο ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΧΡΗΣΤΗΣ ΦΕΡΕΙ ΤΗΝ ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΕΥΘΥΝΗ ΤΟΥ ΕΓΧΕΙΡΗΜΑΤΟΣ ΤΟΥ

Eργασια απο το σπιτι
loading...
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.393 δευτερόλεπτα