Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Εδώ θα γίνονται όλες οι συνομιλίες για τo Paidverts

ΘΕΜΑ: Μυστήρια πράγματα.

Μυστήρια πράγματα. 2 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #12491

• zyxwv588
  • Το Άβαταρ του/της zyxwv588
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Junior Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 3
  • Κάρμα: 0
Παιδιά αν ξέρει κάποιος ή μπορεί να μου πει τι γίνεται με το site? Ακούσαμε και είδαμε πολλά αλλά νομίζω ότι παραέγινε. Πρώτον: Ποιες αναβαθμίσεις δουλευόυν? Έχω αγοράσει τη μικρή των 0.05 πριν από τη διακοπή και ακόμη δεν μου έχει δώσει τίποτα. Τα 2.99 και τα 19.99 δουλεύουν? Δεύτερον: Σήμερα νωρίς το πρωί προσπάθησα να αγοράσω 3 adpacks από 1.05 το καθέμα μέσω payza, με χρήματα που έβγαλα από άλλο site. Η payza έδειξε αμέσως ότι η μεταφορά των χρημάτων έγινε, αλλά στο site, ούτε χρήματα μπήκαν, ούτε ΒΑΡ. Έστειλα αμέσως support ticket, μέχρι στιγμής απαξιούν να μου απαντήσουν. Τρίτον: Βλέπω στο forum παράπονα για καθυστερήσεις πληρωμών πάνω από 7 ημέρες, παράπονα ότι δε μπορούν να αγοράσουν adpacks και μένουν αναπάντητα. Τέλος πάντων, δουλεύει κάτι εδώ μέσα? Δεν θέλω να πω , ούτε να πιστέψω ότι είναι scam, αλλά αν ξέρει κάτι απ' όλα αυτά κάποιος, ας βοηθήσει. Ευχαριστώ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Μυστήρια πράγματα. 2 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #12494

• erseke
  • Το Άβαταρ του/της erseke
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Moderator
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 320
  • Κάρμα: 7
Λόγο του ότι έχουν αφήσει πολλές διαφημίσεις πίσω επειδή ήταν τόσες μέρες κλειστό το site για μεταφορές σε άλλο host, έμειναν πίσω και εργάζονται κυρίος σε αυτά για να μην πάρουν τα χρήματα πίσω αυτοί που έχουν φτιάξει διαφημίσεις.
Όσο για τα 2.99 και 19.99 δεν γνωρίζω αλλά ακόμα και να μην δουλεύουν δεν χαραμίζεις τίποτα καθώς αν δεν σου δώσει το ανάλογο ποσό που αρμόζει στο καθένα ως ελάχιστο ποσό γίνεται προέκταση του χρόνου που διαρκεί. Όσο για τα adpacks, θα τα δεχθούν έχεις δίκιο δεν τα δέχονται πολλά αλλά υπομονή και θα σου απαντήσουν και στο support πιστεύω εμένα προσωπικά σε το πολύ 2-3 μου απαντάνε. Όσο για πληρωμή σε Netteler έχουν ενημερώσει ότι υπάρχει περίπτωση να διαρκέσει και πάνω απο 7 ημέρες γιατί έχει πέσει εκεί όλο το λούκι μετά το κλείσιμο της PayPal. Πάντως και σε αυτό εγώ που ζήτησα πληρωμή με Neteller με πλήρωσε την 7η ημέρα. Τα Adpacks πάντως είναι σοβαρό πρόβλημα, ας ελπίσουμε να λυθεί και να κυλήσουν όλα ομαλά ξανά και να μην είναι κολλητική η κατάσταση που βρίσκεται η Ελλάδα μας. Κανένας δεν θέλει να γίνει scam και ας ελπίσουμε να μην γίνει.
Eργασια απο το σπιτι
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
loading...
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.249 δευτερόλεπτα