Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Εδώ θα γίνονται όλες οι συνομιλίες για τo Paidverts

ΘΕΜΑ: Απορία

Απορία 2 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13918

• slash
  • Το Άβαταρ του/της slash
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Senior Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 3
  • Κάρμα: 0
στη στρατηγική διάβασα πως το πρώτο 1$ μπορώ να το επενδύσω διαφημίζοντας κάποιο σάιτ, και θα πάρω 3100 BAP, αυτό ισχύει ακόμα? γιατί είδα πως το σάιτ έχει περάσει κάποιες μεταβατικές καταστάσεις...

Αν ναι είναι το adpack των 1.05$ στην επιλογή buy ads?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απορία 2 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13919

• ftwxopaido
  • Το Άβαταρ του/της ftwxopaido
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Premium Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 15
  • Κάρμα: 5
ναι στις αρχες ετσι ηταν κοστιζε 1$ αλλα το αλλαξαν ;)

Απορία 2 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #13937

• erseke
  • Το Άβαταρ του/της erseke
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Moderator
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 320
  • Κάρμα: 7
Ακριβώς έτσι όπως το είπες, ακολουθείς την ίδια διαδικασία μόνο που πληρώνεις 1.05$ αντί για το 1$ που ήταν πριν. Και διαφημίζεις κανονικά το site σου παίρνοντας και τα 3100 BAP.
Eργασια απο το σπιτι

Απορία 2 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #13942

• slash
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Senior Member
σας ευχαριστώ και τους 2 !! :woohoo: :woohoo:

Απορία 2 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #14076

• slash
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Senior Member
κάνα 2 ερωτήσεις ακόμα...

1. Οι διαφημίσεις που αφαιρούνται από τα bap βγαίνουν κάποια συγκεκριμένη ώρα αφότου έχω πατήσει όλα τα bap μου η είναι τυχαία η εμφάνισή τους? Μέχρι τώρα δεν έχω παρατηρήσει κάποια σύνδεση μεταξύ ώρας κλικ των μπαμ και εμφάνισης των διαφημίσεων απλά ρωτάω για να είμαι σίγουρος

2. Το adpack των 2.99 πόσα bap πρέπει να έχω όταν το αγοράσω για να είμαι "ασφαλής" και να μην κινδυνεύω να μείνω χωρίς bap??

Απορία 2 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #14111

• erseke
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Moderator
1. Οι διαφημίσεις που σου τρώνε τα BAP μάλλον θες να πεις εκείνες που πληρώνουν χρήματα, αυτές εμφανίζονται τυχαία μέσα στην ημέρα χωρίς κάποια συγκεκριμένη ώρα, αντιθέτως αυτές που σου δίνουν 25 BAP η καθεμία εμφανίζονται κάθε φορά στης 3 την νύχτα.

2. Το upgrade των 2.99$ για να είσαι ασφαλής πρεπει να έχεις γύρο στα 50.000 BAP, το κέρδος σου αρχίζει να φαίνεται λίγο παραπάνω από τα 10$ και στα 22.000 BAP , οπότε για να έχεις κέρδος πρέπει να έχεις στάνταρ γύρο στα 30.000 αλλά αν θέλεις να έχεις και μια καβάτζα εγώ πιστεύω πως είναι λίγα τα 30.000. Με 50.000 είσαι κομπλέ, απλά όμως όταν πας να κάνεις την αναβάθμιση να ξέρεις ότι έχεις και περισσότερα έξοδα. Π.χ. αυτά τα 3$ που θα δώσεις αναλογούν σε 8800 και κάτι παραπάνω BAP αν τα επενδύσεις σε διαφημίσεις. Ενώ εδώ πάνε χαμένα, φυσικά αυτό είναι στην κρίση του καθενός η αναβάθμιση πάντως είναι μόνο για να πάρεις τα κέρδη σου σε ταχύτερο χρόνο και όχι για να έχεις περισσότερα κέρδη.
Eργασια απο το σπιτι

Απορία 2 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #14136

• slash
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Senior Member
erseke έγραψε:
1. Οι διαφημίσεις που σου τρώνε τα BAP μάλλον θες να πεις εκείνες που πληρώνουν χρήματα, αυτές εμφανίζονται τυχαία μέσα στην ημέρα χωρίς κάποια συγκεκριμένη ώρα, αντιθέτως αυτές που σου δίνουν 25 BAP η καθεμία εμφανίζονται κάθε φορά στης 3 την νύχτα.

2. Το upgrade των 2.99$ για να είσαι ασφαλής πρεπει να έχεις γύρο στα 50.000 BAP, το κέρδος σου αρχίζει να φαίνεται λίγο παραπάνω από τα 10$ και στα 22.000 BAP , οπότε για να έχεις κέρδος πρέπει να έχεις στάνταρ γύρο στα 30.000 αλλά αν θέλεις να έχεις και μια καβάτζα εγώ πιστεύω πως είναι λίγα τα 30.000. Με 50.000 είσαι κομπλέ, απλά όμως όταν πας να κάνεις την αναβάθμιση να ξέρεις ότι έχεις και περισσότερα έξοδα. Π.χ. αυτά τα 3$ που θα δώσεις αναλογούν σε 8800 και κάτι παραπάνω BAP αν τα επενδύσεις σε διαφημίσεις. Ενώ εδώ πάνε χαμένα, φυσικά αυτό είναι στην κρίση του καθενός η αναβάθμιση πάντως είναι μόνο για να πάρεις τα κέρδη σου σε ταχύτερο χρόνο και όχι για να έχεις περισσότερα κέρδη.

εννοείς πως τα 3 $ αν τα βάλω σε 3 αντ πακ του 1.05 θα παρω 8800 bap? ενώ αν αγοράσω το πακετο των 2.99 απλά θα έχω κέρδος 10 δολλάρια περίπου χωρίς όμως να αυξάνονται τα μπαπ μου. Σευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια ήσουν κατατοπιστικότατος

Απορία 2 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #14139

• erseke
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Moderator
Οχι ακριβώς κέρδος, κέρδος μπορεί να μην έχεις και καθόλου, με 10$ αν αναλογιστείς ότι δίνεις και κάτι παραπάνω από 21000 BAP για να τα βγάλεις κέρδος δεν έχεις καθόλου, θέλεις γύρο στο 10.20$ για να έχεις μερικά δεκαράκια κέρδος. Το θέμα είναι πως το Upgrade δεν δίνει πάντα αυτό το ποσό. Οπότε το μόνο που βοηθάει το Upgrade είναι οτι σου δίνει τα χρήματα σου ποιο γρήγορα, οπότε τα επενδύεις ξανά και έχεις ποιο "γρήγορο" κέρδος, χωρίς να σημαίνει ότι θα έχεις πάντα. Ενώ με τα 3$ αν τα επενδύσεις σε ad pack θα πάρεις περίπου 8.800 bap, τα 3$ είναι παράδειγμα αφού δεν μπορείς να τα επενδύσεις αν αναλογιστείς ότι το κάθε ad pack "τρώει" 1.05$, τώρα επενδύεις 3.15$ και κερδίζεις συνολικά 9300 BAP.
Eργασια απο το σπιτι
loading...
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.445 δευτερόλεπτα