Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Εδώ θα γίνονται όλες οι συνομιλίες για τo Paidverts

ΘΕΜΑ: ΚΑΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΝΑ

ΚΑΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΝΑ 2 Χρόνια 7 Μήνες πριν #5706

• Petross9
  • Το Άβαταρ του/της Petross9
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 14
  • Κάρμα: 1
Και τώρα που τράβηξα την προσοχή σας..Καλημέρα
Εγγράφτηκα πριν τρεις μέρες μετά απο ανταλλαγή ρεφς με την χρήστη marina9..Θέλω λοιπόν τη βοήθειά σας γιατί θέλω λίγο σπρώξιμο να καταλάβω το σαητ( το οποίο μου φαίνεται λιγο χαζομαρούλα να πω την αλήθεια)
Λοιπόν, αρχικά είδα ολες τις BAP διαφημίσεις και τις 16 και πιστώθηκα 400 BAPS.Καλά ως εδω..Την επόμενη μέρα μπήκα και συνειδητοποιώ οτι εχω 207 ΒΑΡ.Δε κατάλαβα τον λόγο που μου αφίρεσαι ΒΑΡ.Τελος παντων κάνω κλικ στις διαφημισεις των 0.002..ολα καλά ως εδω..!Εκανα και 4 -5 ΒΑΡ γιατί για να πώ την αλήθεια ειναι πολύ κουραστικό σαητ , χειρότερο κι απ το ojoo.Λοιπόν, μπαίνω ξανα σημερα και βλέπω ενω ειχα μαζεψει 2 σεντ, ξαφνικά να εχω 1,9 σεντ..διότι απ οτι ειδα στις πληροφορίες μου, σου κρατάει εναν φόρο για την θέαση διαφημήσεων.Επίσης είδα οτι τα ΒΑΡ μειώθηκαν δραματικά κάπου κοντα στα 157...Και συνειδητοποιώ οτι μου αφίρεσαν 100 ΒΑΡ κατι σαν φόρος κι αυτό.
Να μην τα πολυλογώ πατησα τις ΒΑΡ διαφημίσεις κι όλες τις 0.002 διαφημισεις κ μετα βαρέθηκα..
Που θέλω να καταλήξω.Πρωτον αυτό με την αφαίρεση ΒΑΡ θα γίνεται καθημερινά??
Δευτερον τις διαφημίσεις που δε βλέπω όπως καλη ωρα των 0.0005 , μου αφαιρείτε ΒΑΡ???
Τρίτον, τι στην ευχή να κάνω και πως να συνεχίσω σε αυτό το σάητ???Γιατί είναι κου-ρα-στι-κο κι ο μόνος λόγος που βρίσκω για να κλικάρω είναι η ανταλλαγή ρεφ που εκανα με την χρήστη marina9..
Ελπίζω σε απάντηση
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΚΑΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΝΑ 2 Χρόνια 7 Μήνες πριν #5709

• skymaster43
  • Το Άβαταρ του/της skymaster43
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Platinum Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 63
  • Κάρμα: 7
gia na sou fygoun oi aporreies mpes edo www.euroulakia.com/forum/paidverts/62-stratigiki

ΚΑΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΝΑ 2 Χρόνια 7 Μήνες πριν #5712

• Petross9
  • Το Άβαταρ του/της Petross9
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 14
  • Κάρμα: 1
κατατοπιστικότατο...ευχαριστώ
Τελευταία διόρθωση: 2 Χρόνια 7 Μήνες πριν από Petross9. Αιτία: λαθος γλώσσα
loading...
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.236 δευτερόλεπτα