Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Εδώ θα γίνονται όλες οι συζητήσεις για το Scarlet Clicks.

ΘΕΜΑ: Βοηθεια. Παμε κατω αντι πανω

Βοηθεια. Παμε κατω αντι πανω 5 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν #21386

• scaliotou
  • Το Άβαταρ του/της scaliotou
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Premium Member
  • Μια ζωη αγωνας
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 3
  • Κάρμα: 0
Για σας Παιδες Ελληνων σας χαιρετω και ευχομαι Χρονια Πολλα.Παει καιρος να μπω αλλα σημερα θελω τα φωτα σας. Δεν με βγαζω με τα Σκαρλετ πια... :unsure: :unsure: .ληγει η συνδρομη τον Ιουνιο και κερδος εχω να δω απο τον Φεβρουαριο.Χανω περιπου $5.5 την μερα αρα....με αυτο πληρωμη 1.2 αν βγει την μερα. και μετα 400 που πρεπει να σφυριξω τον Ιουνιο....Τζιφος. :huh: :huh: :huh: Και ληγουν και οι ΡΡ μου αμεσα. Καθε μερα λιγουν και περιπου 25 με 40. Μου πηρε σχεδον 2 χρονια να το στησω να διαλεξω τους ΡΡ με πιο ψιλο Μεσο ορο...το παλεψα το εφτιαξα , ευτυχως οτι εβαλα το πηρα με το παραπανω και διπλο........ και τωρα... :( :( :
Αρα τι κανω.αυτοπληρωμη και ..συνεχιζω για ψιχουλα η μαζευω οτι βγαλω ως τον Ιουνιο και Αντιο;;;; Για να βαλω λεφτα για προεκταση δεν με βλεπω . Αδεκαρη ειμαι.
Φωτα...;;;;;;;;; :ohmy: :ohmy: :ohmy: .
Τελευταία διόρθωση: 5 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν από scaliotou. Αιτία: Συμπληρωμα
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Βοηθεια. Παμε κατω αντι πανω 5 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν #21387

• span_andr
  • Το Άβαταρ του/της span_andr
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Senior Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 6
  • Κάρμα: 1
Χωρίς να είμαι χρήστης του Scarlet, αλλά διαβάζοντας τα όσα γράφονται τώρα τελευταία και σε ξένα site, θα πρότεινα να βγάλεις ότι λεφτά μπορείς μέχρι τον Ιούνιο και να το παρατήσεις.
Μπορεί να είναι Έλληνας ο ιδιοκτήτης και να θέλει να βοηθήσει, αλλά αν κάτι πάρει την κατηφόρα είναι δύσκολο να ξανανέβει. Χώρια ότι θα αναγκαστεί να βάλει από την τσέπη του και χώρια τον κίνδυνο του PayPal που μπορεί να επέλθει σύντομα...

Εν πάσει περιπτώσει, ό,τι και αν σου πω ή πουν οι υπόλοιποι η απόφαση είναι δική σου και κατά πόσο θες να ρισκάρεις ή να το πας αμυντικά. Πάντως αν έβγαλες διπλάσιο κέρδος απ'ότι έβαλες δεν έχεις παράπονο. ;)
Από τα καλύτερα:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": scaliotou

Βοηθεια. Παμε κατω αντι πανω 5 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν #21388

• mikrosiroas
  • Το Άβαταρ του/της mikrosiroas
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Platinum Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 77
  • Κάρμα: 1
η δικια μου η αποψη ειναι η εξης κοψε την αυτο πληρωμη το ξερω οτι εχεις πολλους αλλα κοψτην παιξε χειροκινιτα ανανεωσε για 240 και 365 και ανακοικλωσε συνεχεια

Βοηθεια. Παμε κατω αντι πανω 5 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν #21401

• scaliotou
  • Το Άβαταρ του/της scaliotou
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Premium Member
  • Μια ζωη αγωνας
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 3
  • Κάρμα: 0
Μα δεν εχω αυτοπληρωμη και το κακο ειναι οτι οσπου να ανανεωσω τους ΡΡ θα ληξουν και θα πεσει και το 400ρι η συνδρομη...... :huh:
loading...
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.342 δευτερόλεπτα