Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Εδώ θα γίνονται όλες οι συζητήσεις για το Scarlet Clicks.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: νεος

νεος 2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #9919

• voge
  • Το Άβαταρ του/της voge
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Senior Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
  • Κάρμα: 0
Καλημέρα σας σαν Νεος εχω μερικές απορίες για το scarlet

1o με την αυτοπληρωμή ανοιχτή το purchase balance μειονέται κάθε τόσο κατι ψιλά? αν φταίει η αυτοπληρωμή καλύτερα δεν ειναι να το κάνω εγω χειροκίνιτα?

2ο τους ρεφεραλς που δεν μπένουν να τους ανακυκλωνω η να τουσ αφήσω να λίξουν και να πάρω αλλούς στην θέση τους τι συμφέρει?

εκανα εγγραφή εχτες και δεν κρατιόμουν έβαλα silver year memb και 100ρεφ να δω πως πάει.

θα ήθελα να με φωτίσετε με τις γνώσεις σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

νεος 2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #9920

• rocket
  • Το Άβαταρ του/της rocket
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 44
  • Κάρμα: 4
καλως ηρθες φιλε!
η αυτοπληρωμη οντως ετσι λειτουργει,,,για καθε ρεφεραλ που κλικαρει σου αφαιρει κ το αναλογο ποσο απο το purchase balance σαν τιμη ενοικιασης καθημερινα!οι επιλογες ειναι 2,, η αυτοπληρωμη κ να ανανεωνεται αυτοματα καθε μερα η τιμη ενοικιασης ,,η την κλεινεις κ οταν κοντετουν να ληξουν τους ανανενωνεις χειροκινητα!βεβαια για να λειτουργει η αυτοπληρωμη πρεπει να υπαρχει διαθεσιμο ποσο στο purchase balance,,οποτε αν θες να το δουλευεις ετσι φροντιζεις να εχει επαρκες υπολοιπο μεσα!
τωρα για για το αλλο,,,στο scarlet ολοι οι ρεφ κλικαρουν,,θα το δεις στην πορεια,,εγω πχ τους μη αποδοτικους τους αφηνω κ φευγουν μονοι τους,,εσυ θα το κρινεις αυτο!
κ τελος η επιλογη αυτου του σαιτ ειναι εξαιρετικη!απο τα κορυφαια κ πιο αξιοπιστα με καλους ρεφ!
οτι απορια εχεις μπορεις να ρωτησεις κ τον αντμιν του scarlet ειναι ελληνας,,γραφτου στα ελληνικα κ θα σου απαντησει

νεος 2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #9924

• voge
  • Το Άβαταρ του/της voge
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Senior Member
Σε ευχαριστώ και πάλι για πρώτη φάση θα ήθελα να δω απόσβεση τα 70 που έβαλα μέσα και μετά ότι προκίψει. Τους καφέδες να βγάζουμε μετα όταν δεν θα έχουμε λεφτά καλό θα είναι - τρόπος του λέγειν- Πάντως όπως βλεπω όντως έχει καλή απόδοση σε ρεφ το ενλόγο σιτε. Δεν είναι τυχαία ένα από τα καλύτερα.
Τελευταία διόρθωση: 2 Χρόνια 6 Μήνες πριν από voge.

νεος 2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #9925

• rocket
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
εξαρταται που θες να φτασεις,,εγω πχ το εχω απο τα βασικα μου σαιτ,,,εχω yearly gold συνδρομη,,κ εχω σκοπο να φτασω τους 2000 ρεφ κ μετα να αρχισω αναληψεις που τις υπολογιζω σε 3-4 μηνες περιπου!οποτε οτι βγαζω το ριχνω σε αγορες η ενοικιασεις ρεφ!παντως το σαιτ ειναι απο τα τοπ!

νεος 2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #9935

• admin
  • Το Άβαταρ του/της admin
2000 είναι πολλοι ρεφ ροκετ... εγω στην θέση σου θα πήγαινα μεχρι τους 1000 ρεφ και μετα να αρχιζα να βγάζω χρήμα

νεος 2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #9954

• voge
  • Το Άβαταρ του/της voge
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Senior Member
στατιστικα πάντως με 100ρεφ που έχω νικιάσει κινούμε 400-500 εκει μέσα. Τώρα προσπαθώ να τουσ ανανεώνω με την σειρά απο 90 μέρες και πάνω πάντως άμα κάνω απόσβεση τα 50 τουλάχιστον σκευτομαι για καλύτερο πακέτο και εγώ :whistle: :whistle: :whistle:

νεος 2 Χρόνια 5 Μήνες πριν #9970

• rocket
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
με την silver συνδρομη που εχεις μπορεις μεχρι 200 ρεφ μαξιμουμ να νοικιασεις!συμβουλη μου,,,πηγαινε οταν μπορεσεις για την gold που σου δινει μεχρι 2000 ρεφεραλ!οταν το αποφασισεις κ αν το θελησεις στειλε ενα ticket στον admin,,για να πληρωσεις μονο την διαφορα,,θα στο κανει χειροκινητα αυτος!γραφτου ελληνικα μια κ ειναι ελληνας

νεος 2 Χρόνια 5 Μήνες πριν #9986

• voge
  • Το Άβαταρ του/της voge
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Senior Member
εχω τρεις μέρες που έδωσα για την 50 για το gold πια λες να είναι η διαφορά? να φανταστώ είναι άλλα 50 περίπου?

νεος 2 Χρόνια 5 Μήνες πριν #9990

• rocket
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
αλλα 50 ναι,,,γραψε στον αμτμιν κ θα σου απαντησει.,,κορνελατος δημητρης λεγεται

νεος 2 Χρόνια 5 Μήνες πριν #9996

• voge
  • Το Άβαταρ του/της voge
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Senior Member
μια ερώτηση ακόμα και εισαι και ο πρώτος! Ας πουμε ότι κάνουμε silver year και μάζευούμε κάποια χρήματα θα είναι πάλι 50$ για golden ασχετος δλδ ημερομηνίας απλώς θα λίγει την ημερομηνία που έληγε και το προηγούμενο πακέτο :huh: :huh: :huh: :huh: ???

νεος 2 Χρόνια 5 Μήνες πριν #10000

• rocket
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
λεπτομερειες δεν γνωριζω,,,ξερω ομως οτι γινεται,,,αυτο θα σου πει ο αντμιν οταν το αποφασισεις!

νεος 2 Χρόνια 5 Μήνες πριν #10168

• voge
  • Το Άβαταρ του/της voge
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Senior Member
Έκανα σήμερα αναβάθμιση σε gold year έχω ακόμα τους 200 αλλα με τα λεφτα που είχα δεν μπορουσα να αναβαθμίσω όλους τους χρήστες για 150 μερες, αλλους τους εβαλα 90. Οι περισσότεροι ειναι με 20 μερες όμως. Σκευτικα για να μην είμαι συννεχεια στο βαλε βγαλε με τις ανανεώσεις τον ημερών θα κραταω τώρα μόνο τους καλους απο 5 και πάνω avg. εχω πίσω 11$ θα το παρώ για τουσ 75 να γίνουν τώρα 275 και υπολογιζω αυτοί να μου δείνουν 2$ την ήμερα όποτε μπορώ να προχωρισώ περισσότερο.

εχει κάνεις καμοια καλύτερη στρατιγική? η αυτοπληρωμή μου δίνει τώρα κερδος 0.30 σεντσ περιπου

νεος 2 Χρόνια 5 Μήνες πριν #10185

• rocket
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
κοιτα φιλε,,υπαρχουν πολλα που μπορεις να κανεις,,,ο καθενας ακολουθει κ την δικη του τακτικη!κατ αρχας βασικο οταν ανανεωνουμε τους ρεφ πανω απο 90 μερες κλεινουμε την αυτοπληρωμη γιατι δεν συμφερει πλεον!
το αλλο που πρεπει να ξερεις ειναι οτι οι νοκιαζομενοι ρεφ ειναι bots και 100% ελεγχομενοι απο τον αντμιν,,αυτος καθοριζει τα κλικ και τους μεσους ορους!οποτε δυσκολα να εχεις ολους τους ρεφ με μεσο ορο πανω απο 5!
εγω προσωπικα δεν κανω ανακυκλωση στους κακους ρεφ ,,απλα τους αφηνω κ ληγουν κ φευγουν μια που δεν κοστιζει κ τιποτα!
μπες κ στο φορουμ του scarlet υπαρχει κ ελληνικη ενοτητα κ θα διαβασεις οτι υπαρχουν πολλες στρατηγικες για κερδος μια που το σαιτ προσφερει σταθεροτητα κ αξιοπιστια!
απο κει κ περα εσυ θα επιλεξεις τι σου ταιριαζει καλυτερα!
η κινηση σου να γινεις gold ηταν η καλυτερη!θα εχεις κερδος τωρα 100%!
φροντισε να ανεβασεις τον αριθμο των ρεφ σου κ κατεληξε με τι ποσον θα εισαι εσυ ευχαριστημενος!

νεος 2 Χρόνια 5 Μήνες πριν #10192

• voge
  • Το Άβαταρ του/της voge
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Senior Member
rocket έγραψε:
κοιτα φιλε,,υπαρχουν πολλα που μπορεις να κανεις,,,ο καθενας ακολουθει κ την δικη του τακτικη!κατ αρχας βασικο οταν ανανεωνουμε τους ρεφ πανω απο 90 μερες κλεινουμε την αυτοπληρωμη γιατι δεν συμφερει πλεον!
το αλλο που πρεπει να ξερεις ειναι οτι οι νοκιαζομενοι ρεφ ειναι bots και 100% ελεγχομενοι απο τον αντμιν,,αυτος καθοριζει τα κλικ και τους μεσους ορους!οποτε δυσκολα να εχεις ολους τους ρεφ με μεσο ορο πανω απο 5!
εγω προσωπικα δεν κανω ανακυκλωση στους κακους ρεφ ,,απλα τους αφηνω κ ληγουν κ φευγουν μια που δεν κοστιζει κ τιποτα!
μπες κ στο φορουμ του scarlet υπαρχει κ ελληνικη ενοτητα κ θα διαβασεις οτι υπαρχουν πολλες στρατηγικες για κερδος μια που το σαιτ προσφερει σταθεροτητα κ αξιοπιστια!
απο κει κ περα εσυ θα επιλεξεις τι σου ταιριαζει καλυτερα!
η κινηση σου να γινεις gold ηταν η καλυτερη!θα εχεις κερδος τωρα 100%!
φροντισε να ανεβασεις τον αριθμο των ρεφ σου κ κατεληξε με τι ποσον θα εισαι εσυ ευχαριστημενος!

ROCKET είσαι πολύ εντάξει άτομο σε ακούσα απο πάνω και βλέπω πως έχεις δίκιο, άμα σε ήξερα ποιο νωρίς να έμπενα ρεφ σου. :cheer: :cheer: :cheer: εσύ φιλε μου σε καθε πακέτο που έχεις επενδίσει στο συγγεκριμένο εχεις κάνει αποσβεση και λιγακι +? για μένα πρωτο βήμα είναι να παρώ αυτα που έβαλα για να τα ξαναβάλω του χρόνου και μετά βλέπουμε.

νεος 2 Χρόνια 5 Μήνες πριν #10193

• rocket
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
ξεκινησα με 150 νοικασμενους ρεφ πληρωνοντας απο την τσεπη μου κ την gold βεβαια,,, κ τωρα βρισκομαι στους 750 νοικιασμενους,,,εγω απλα εκανα ενα απλο συνδυασμο,,,λιγες μερες εχω αυτοπληρωμη,,,κ λιγες οχι,,,οτι εβγαζα το ξαναριχνα σε νεες ενοικιασεις αφηνοντας να φευγουν καποιοι ρεφ ζημιογονοι,,,βεβαια υπαρχουν κ αλλες στρατηγικες,,,πχ αλλοι αγοραζουν συνεχεια αμεσους,,,αυτο βεβαια εχει καποιο ρισκο μια που οι αμεσοι ειναι real κ δεν ειναι σιγουρο οτι θα κλικαρουν,,,εγω πχ αγορασα 10 κ δυστυχως μονο οι 3 κλικαρουν,,οποτε παρατησα τις αγορες

νεος 2 Χρόνια 5 Μήνες πριν #10471

• voge
  • Το Άβαταρ του/της voge
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Senior Member
θέλω την αποψη σου εκ'ανα ανανέωση για 30 μέρες 39 ατομα με πόσο 5.8$ , νοίκιασα μετά άλλους 50 και από 375 πήγα στους 425.
σε 11 μερες λίγουν αυτοι με 3-4 προσπαθώ να ανανεώνω μόνο τους καλούς απο 6-7 άντε και 5 αμα του χαριστώ :woohoo: :woohoo:
είμαι ακομά στην αρχή βέβαια εχτές εβγαλα 2,2$ περίπου σήμερα δεν ξέρώ πόσα θα κλείσω στους πόσους ρέφεραλ να σταματίσω άμα ανοίξω την αυτοπληρωμή και έχω κέρδος 1$ περίπου καλά ειναι για αρχή τι λες???

νεος 2 Χρόνια 5 Μήνες πριν #10486

• rocket
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
δεν θα εχεις 1$ με 425 ρεφ,,,υπολογιζω γυρω στα 60-70 σεντς απο αυτοπληρωμη να εχεις!παντως η αποδοση που εχεις ειναι η νορμαλ που εχει το σαιτ!τα ιδια στατιστικα εχω κ εγω!το σαιτ ειναι σταθερο,,χτιζεις τον λογαριασμο σου αργα σταθερα κ ανοδικα με μετρο!γι αυτο κ αντεχει τοσα χρονια κ ειναι στα κορυφαια του χωρου!οπου ακους πολλα κερασια κρατα μικρο καλαθι πχ buxberry & ptcstair!εδινε παραπανω τσιμπησαν τα κοροιδα κ τωρα κλαινε τα λεφτα που χασανε επενδυοντας σε αναβαθμισεις κ ενοικιασεις ρεφ!
τελικα μονο με τα δοκιμασμενα στον χρονο αξιζει κανεις να ασχολειται!scarlet-neobux-cashnhits κ 5-6 ακομα!

νεος 2 Χρόνια 5 Μήνες πριν #10491

• voge
  • Το Άβαταρ του/της voge
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Senior Member
Καλησπέρα rocket φίλε μου, εχεις πολύ δίκιο σε όσα λές θα ακολουθήσω όσα μου λες εσύ. Κάτι ακόμα τωρά άμα ανοίγω την αυτοπληρωμή μερικές μέρες και αλλότε να το κλείνω. Ανανεώνω απο το κέρδος μου για 30μέρες οπώς έκανα τους καλούς και με τα υπόλοιπο αγοράζω κιάλλους. Πρέπει όμως σε κάποια φάσει τουλάχιστον για φέτος να βγάλω και τα 100 τουλάχιστον από την συνδρομή. Πως το υπολογίζεις με αυτήν την τακτική θα τα καταφέρω? :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

νεος 2 Χρόνια 5 Μήνες πριν #10492

• rocket
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
θελει υπομονη,,,σωστη τακτικη κ χρονο κ θα γινει,,,εξαρταται που θες να φτασεις,,τι ορια θα βαλεις!εγω ας πουμε εχω υψηλες βλεψεις να τερματισω το οριο των ρεφ κ μετα να αρχισω εισπραξεις,,το κοβω ιουνιο ιουλιο με την τακτικη που ακολουθω κ βεβαια χωρις να βαλω αλλα λεφτα απο την τσεπη μου!παντως ανετα θα παρεις πισω τα λεφτα σου!κ μην ξεχνας οτι μετα τους 500 ρεφ ανεβαινει η τιμη ενοικιασης οπως κ η αυτοπληρωμη,,δες στο σκαρλετ τις τιμες

νεος 2 Χρόνια 5 Μήνες πριν #10508

• voge
  • Το Άβαταρ του/της voge
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Senior Member
χμμμμμμμ αλλάζουν δλδ η τιμές στο άτομο όταν φτάνουμε στους 500? όντός τα κέρδει ξεκινάνε μέτα τον 1ο χρόνο επίδει όταν κάνεις ανανέωσει το συμβόλαιο είσαι φτιαγμένος και έτσι συνεχίζεις. Σου εύχομαι να πάμε και η δυο μάς καλά και να έχουμε το κέρδος που θέλουμε :) :) :) :) :)
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
loading...
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.550 δευτερόλεπτα