Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Εδώ θα γίνονται όλες οι συνομιλίες για τo Traffic Monsoon
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: Τι γίνεται;

Τι γίνεται; 1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #15354

• katerinaliouta
  • Το Άβαταρ του/της katerinaliouta
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Premium Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
  • Κάρμα: 0
Καλησπέρα. τι γίνεται με το σάιτ; Εχει κάποιες μέρες να μου βγάλει διαφήμίσεις. Εχει κάποιος άλλος πρόβλημα;
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Τι γίνεται; 1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #15357

• artista88
  • Το Άβαταρ του/της artista88
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Moderator
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 355
  • Κάρμα: 28
Τσεκαρε το 2-3 φορες μεσα στη μερα αν μπορεις και ειναι εφικτο βεβαια.
Οι διαφ/σεις(Cash Links) δημιουργουνται/προβαλλονται απο τους ιδιους
τους χρηστες γι'αυτο και κυμαινονται/εμφανιζονται(λιγες,πολλες,καθολου....) διαφορετικα.
Ελαχιστο ποσο εξαργυρωσης $0.10 - Αμεσες Πληρωμες - Unique Script

.
Τελευταία διόρθωση: 1 Χρόνος 11 Μήνες πριν από artista88.

Τι γίνεται; 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #16116

• nena
  • Το Άβαταρ του/της nena
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Senior Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 3
kai gw exw provlimata me to sygkekrimeno oi diafimiseis elaxistes ews katholou kai ena allo otan exei diafimisis tis pataw kai me bgazei sti arxiki selida na ksanakanw log in na ksanadw ta 10 deutera kai meta oi diafimisis kapout tipota oloi mera 4 diafimiseis patisa ama bgazei 3-4 patas mia sou leei ligmeni kai oles oi alles feugoun mipws kapoia stratigiki paizei gia to traffic na dwkimasw???? :unsure: :unsure:

Τι γίνεται; 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #16122

• artista88
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Moderator
Αν θες ριξε μια ματια στην στρατηγικη που εχουμε για το TM.

Στρατηγικη

.

Τι γίνεται; 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #16146

• panosk
  • Το Άβαταρ του/της panosk
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2
  • Κάρμα: -2
Το προηγούμενο ΣΚ είχε τρελαθεί να βγάζει διαφημίσεις 0,02, απο κεί και έπειτα την εβδομάδα που μας πέρασε και μέχρι τώρα τίποτα. Γιατί συμβαίνει αυτό;. Υπάρχει κάποια πληροφόρηση;

Τι γίνεται; 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #16150

• EasyGeo
  • Το Άβαταρ του/της EasyGeo
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • COM_KUNENA_RANK_BLOCKED
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 8
Τη γνώμη μου για το site την εγραψα σε post μου που ολως δια μαγείας εξαφανίστηκε.Τι εγινε Admin σβήνουμε posts μη τυχόν χαλάσει η εικόνα του TF??Ο ιδιοκτήτης του ειναι serial scammer -αυτο εγραφα στο post-γιατι το εσβησες?Ελπίζω οτι εγινε απο λάθος

Τι γίνεται; 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #16160

• artista88
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Moderator
Δεν εγινε απο λαθος.
Δεν μπορεις να γραφεις για ενα site οτι ειναι scam χωρις να το τεκμηριωνεις
αλλα μονο επειδη δεν εχει διαφ/σεις.
Μπορει ο πιπας να ειναι serial scammer αλλα τρεχει ενα απο τα
πιο κερδοφορα site αυτη τη στιγμη.
Το TM εχει χιλιαδες χρηστες και χιλιαδες αμεσες πληρωμες και αν θα παει να scamarei
θα ενημερωσουμε μεσα απο το φορουμ μας οπως εχουμε κανει και για αλλα site.

Γι'αυτο λοιπον θα σε παρακαλεσω να γραφεις με περισσοτερη προσοχη χωρις να δημιουργεις πανικο
γιατι αν γραφεις παπ@ριες θα σβηνονται.

panosk έγραψε:
Το προηγούμενο ΣΚ είχε τρελαθεί να βγάζει διαφημίσεις 0,02, απο κεί και έπειτα την εβδομάδα που μας πέρασε και μέχρι τώρα τίποτα. Γιατί συμβαίνει αυτό;. Υπάρχει κάποια πληροφόρηση;

Καμια πληροφορηση φιλε,απλως περιμενουμε.

.
Τελευταία διόρθωση: 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν από artista88.

Τι γίνεται; 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #16167

• EasyGeo
  • COM_KUNENA_OFFLINE
Αν εινα π@π@ριές τα παράπονα στο PTC Central.Απο διαφημήσεις εβγαλε μια 0,001 στις 7 το πρωι, αλλη μια στις 2,30 το μεσημέρι και πριν μερικά λεπτα αλλη μια της πλάκας και μια 0.01 αλλα - τι εκπληξη - ληγμένη.

Απόσπασμα απο το PTC Central οπου εξηγει τι γράφει και γιατί το γράφει για το ΤΜ.

"Lately a lot of people are trying to promote Trafficmonsoon here at PTCCentral, you may have noticed your comments doesn’t appear due to the rules we have in place – promoting scams in the making and recruiting people from this blog to the respective programs is not allowed. We are publishing this short warning, to let you know why Trafficmonsoon is blacklisted here. Those of you who are interested to know more about the history of Charles Scoville, admin of Trafficmonsoon, read on. For those of you that already know who is Charles Scoville but you don’t care and you support him, it would be best to stop reading right now and enjoy your stay at Trafficmonsoon while it lasts.

As already said, Trafficmonsoon is owned by Charles Scoville, a serial scammer responsible for few closed scam sites including: Infinitybux.com, BuxSecure.com, TviPtc.com, Powerfulbux.com, Foreverbux.com, BuxUnleashed.com, Banrev.com, Ultimatepowerboost.com, Wealthenginex.com, ULaunchFormula.com. These sites are dead, gone, no longer online, improperly closed down without paying out pending and current balances. I was member on most of these sites and I remember very well how they ended. Few hundred thousands members remember too. Few months ago Charles Scoville launched Trafficmonsoon, another investment scheme of his. We do not endorse or promote sites managed by previous scammers, thus we wouldn’t recommend Trafficmonsoon. This is our principle. We don’t support serial scammers. There is no 6th, 7th or 10th chance for past scammers. By giving them another chance you are just allowing them to scam you again. Anyway it is your choice and you should decide for yourself whether it is worth or not. We give warnings, it is up to you to decide whether to listen or ignore our warnings."

Περισσότερα στο site.
Τελευταία διόρθωση: 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν από EasyGeo.

Τι γίνεται; 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #16170

• funk
  • Το Άβαταρ του/της funk
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 37
  • Κάρμα: 1
@EasyGeo

Αφού διαβάζεις και άλλα μεγαλύτερα site γιατί δεν διαβάζεις και για το πως δουλεύουν τα πράγματα?

Καταχώρησες ποτέ διαφημίσεις? Η περιμένεις και εσύ να τις φέρνει ο πελαργός κάθε μέρα με το τσουβάλι?

Έχει δίκιο η artista, δεν καταχωρείς κάτι στα scam επειδή δεν έχει να σου δώσει κλικ με το κιλό όποτε εσύ θέλεις. Το καταχωρείς στα scam επειδή σταματάει να πληρώνει.

Τώρα για τις μουτσούνες που τρέχουν τα rev-share (ανάθεμα και αν) σχεδόν πάντα οι ίδιοι είναι, όσο ο κόσμος μασάει από παπαριές κάθε τόσο θα φυτοζωούν. Με το να γκρινιάζεις για το ποσό των διαφημίσεων ανά μέρα, δεν λύνεις τίποτα, χάνεις το ζουμί και το νόημα για το πού είναι ακριβώς το scam.

Γιατί δεν ανοίγει ένα topic για συζήτηση όλων αυτών? Μπας και φύγουν οι παραισθήσεις για “παθητικά εισοδήματα”, “επενδύσεις” και άλλα γαργαλιστικά?

Προς γνώση νεότερων: ο Δεκέμβριος στα γαμώ-PTC ήταν πάντα μαύρος, προσχωρήστε με σύνεση. Ανακοινώσεις για δυσκολίες πληρωμών, “κρυφά” groups και άλλα κουλά σκάνε σχεδόν πάντα πριν τις γιορτές.

Τι γίνεται; 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #16173

• EasyGeo
  • COM_KUNENA_OFFLINE
Ρε φίλε με δουλεύεις?Εμένα ρωτάς αν ξέρω πώς δουλεύουν αυτά τα site?Εσύ θα μου πείς ποια ειναι η ουσια του scam?Ασχολούμαι με το αθλημα προ κρίσης και οχι απο χτές.Εβγαλα λεφτά απο αυτά και συνεχίζω να βγάζω χωρίς να βάλω 1 σεντ.Το probux το θυμάσαι?Τους πήρα πανω απο 500Ε με 200RR χωρις 1 σεντ δικά μου χρήματα.Ημουν απο τους πρώτους που πόσταρα στο forum τους οτι ειναι scam και με κανανε ban ενω κατι Golden και ultimate με βρίζανε.Μήπως ησουν ενας απο αυτούς?Εχασες πολλά?

Λές με πολυ ευκολία οτι οι αλλοι λενε π@π@ριές αλλα να προσέχεις τις δικές σου.

Υ.Γ:Η artista εχει ποστάρει πληρωμές που δεν μαζεύονται με κλικ σε διαφημήσεις.Αρα εχει βάλει λεφτά.Αρα κατα τη γνώμη σου μασάει αχυρο.Μιλάει για τυχόν "πανικό" γιατί τρέμει για τα λεφτα που "επένδυσε" .

Ολα αυτα απλα για να βλέπουμε ενα θεμα απο ολες τις μεριές.Χωρις καμμιά διαθεση προσβολής κανενός.

Τι γίνεται; 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #16174

• artista88
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Moderator
Ριξε λιγο τους τονους και την ειρωνια αμα θες συνεχιστει η κουβεντα
αλλιως τραβα σε αλλο φορουμ να το παιξεις "καθηγητης.

Εχω ενα καλο downline και οτι βγαζω απο διαφ/σεις που δινει.
Δεν εχω επενδυσει κατι αλλα ο καθε λογ/σμος ειναι ξεχωριστος.
Οσο για τον πανικο,ειναι φορουμ και διαβαζουν και αλλα μελη,δεν ειμαστε μονο εμεις οι δυο.

.

Αποδειξεις 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #16180

• funk
  • Το Άβαταρ του/της funk
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
take it easy EasyGeo

Γαβγίζεις στο λάθος δέντρο.

Ούτε χασούρα είχα ποτέ ούτε προσπάθησα να πουλήσω ζαχαρόνερο σε πιτσιρίκια, λίγο κρίση λίγο ptc και άλλα κουλά που ακούμε εδώ και εκεί.

Αλλά δεν έχω καταλάβει τι εννοείς, θέλεις να αναλύσουμε πως δουλεύει το ΤΜ/ΜΡΑ και όλοι οι πανεπιστήμονες που πουλάνε 150%+ “επενδυτικά” για να το μάθουν όλα τα μέλη ή έχεις κάτι προσωπικό με κάποιον από εδώ μέσα?

Τι γίνεται; 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #16182

• EasyGeo
  • COM_KUNENA_OFFLINE
Εχω μια ενόχληση οταν μου λένε οτι λέω π@π@ριές ενω προσπαθώ να πείσω συναδέλφους στα PTC να προσέχουν οταν προκειται να επενδύσουν δικά τους λεφτά.Το ΤΜ ΔΕΝ ειναι φερέγυο.Αυτο ειπα και πέσατε μερικοι να με φάτε.Κάντε οτι νομίζετε.

Καλές γιορτές :)

Y. Γ:Περιμένω τεκμηριωμένη απόδειξη απο την artista για τίς χιλιάδες αμεσες πληρωμές που κάνει το ΤΜ κάθε μέρα.Ζητάω πολλά?Αυτή το ειπε.

Τι γίνεται; 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #16204

• artista88
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Moderator
Εισαι αφασια τελικα,επειδη ομως δεν χρειαζομαστε "καθηγητες" σαν εσενα παρε μια "μεταθεση"
και καλες γιορτες. :)

.

Τι γίνεται; 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #16217

• mikrosiroas
  • Το Άβαταρ του/της mikrosiroas
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Platinum Member
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 77
αυτο που γινεται με τα μπλοκ ανευ λογου και σοβαρης αιτιας ειναι ανεπιτρεπτο για μια κοινοτητα οπου τα μελοι μπορουν και θα πρεπει να εφρασουν την αποψη τους ελευθερα ,δεν μπορει σε αλλο ποστ εδω μεσα να κοροιδευουμε το φορουμ του neobux που μπλοκαρει τα παντα χωρις να δινει εξηγησεις και εμεις να κανουμε τα ιδια ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΔΙΟΙ ME AYTOYΣ , αλλωστε ο easygeo τι ειπε οτι ο Charles Scoville antmin του Trafficmonsoon ειναι μεγας σκαμερ οσοι γνωριζουν απο ptc ξερουν την ιστορια του ,τις προαλες ο alex πεταξε εξω ενα νουμπα και καλα του εκανε γιατι εκεινος ηταν νουμπας με περικεφαλαια ,αλλα εδω δεν νομιζω οτι ειναι λαθος να εφραζει καποιος την αποψη του προσωπικα εγω τα ιδια ειπα και στον αντμιν σε e-mail που του εστειλα

Τι γίνεται; 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #16220

• artista88
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Moderator
Η αποψη που εγραψε ελεγε οτι το TM ειναι scam χωρις να το τεκμηριωνει αλλα επειδη εχει λιγες διαφ/σεις.
Δεν ειναι αυτος ομως ο λογος αλλα η ειρωνεια και η κριτικη που εκανε σε μας και τους λογ/σμους μας.
Ο καθενας εκφραζει ελευθερα την αποψη του αλλα πρεπει να γνωριζει τα ορια του οπως ολοι μας.

Οπως στην κοινωνια ετσι και εδω μεσα(φορουμ μας) υπαρχουν ατομα που δημιουργουν "μολυνση"
και δεν θα παραμενουν για να παραμενει υγιης η κοινοτητα μας.

.

Τι γίνεται; 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #16222

• admin
  • Το Άβαταρ του/της admin
Λοιπον παιδες καλυτερα να πεσουν λιγο οι τονοι.
Ποτε και κανενας δεν απαγορευσε καποιον να πει την γνωμη του σε αυτο το φορουμ.
Αυτο εχει αντικτυπο και πολλες συνεπειες στο ιδιο το φορουμ αλλα εμεις οταν ξεκινησαμε αυτη την προσπαθεια το καναμε για να ακουστουν ολες οι αποψεις και να προσεχουμε για να μην πιανομαστε κοροιδα ξανα και ξανα.
Ετσι πληροφοριακα το Neobux μποκαρε την διαφημιση αυτου του φορουμ εδω και ενα χρονο λογω του οτι υπαρχουν σχολια στην συγκεκριμενη κατηγορια που το δυσφημουν και ζητηθηκαν να διαγραφτουν. Οπως βλεπετε τα σχολια ειναι ακομη εκει γιατι θελουμε να κτησουμε κατι αληθινο με οποιοδηποτε κοστος

Αυτη η προσπαθεια γινεται χαρη στους moderators και καποιους παλιους χρηστες. Χωρις την οικιοθελως βοηθεια τους τοτε αυτο το φορουμ θα ηταν νεκρο. Σεβασμος δεν ζητηθηκε και ουτε προκειτε να ζητηθει σε αυτα τα ατομα αλλα τουλαχιστο λιγη βοηθεια και λιγη κατανοηση θα ηταν υπεραρκετη στην προσπαθεια που κανουμε.
Ασυμφωνιες θα υπαρχουν πολλες αλλα αυτες οι ασυμφωνιες πρεπει να γινονται τεκμηριωμενες, λογικες και σε κοσμια επιπεδα ετσι ωστε να βοηθηθουμε ολοι μας απο αυτες και αν μην προκαλουν ασκοπα πανικο.

Ουτωσι αλλιως εγω ο ιδιος εχω γραψει πολλες φορες να μην επενδυσουμε ουτε ενα σεντ σε αυτα τα σαιτς. Το μονο που πρεπει να επενδυουμε ειναι ο χρονος μας και αυτο μονο σε ορισμενα σαιτς. Ολη η προσπαθεια πρεπει να ειναι συλλογικη χωρις ειρωνιες και βρισιες αλλιως χασαμε το παιχνιδι

Τι γίνεται; 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #16225

• EasyGeo
  • COM_KUNENA_OFFLINE
Τα ειπες ολα μέσα σε λίγες γραμμές.Προσωπικά δεν εχω κανένα πρόβλημα να ζητήσω συγνώμη απο την artista γιατί οντως στην πορεία αυτού του thread εκανα σχόλια που δεν επρεπε αλλα τα περι rev-shares και ατομα που μασάνε και τα συντηρούν αγαπητη artista ΔΕΝ τα εκανα εγώ. (...Τώρα για τις μουτσούνες που τρέχουν τα rev-share (ανάθεμα και αν) σχεδόν πάντα οι ίδιοι είναι, όσο ο κόσμος μασάει από παπαριές κάθε τόσο θα φυτοζωούν....post 1670)
Case over οσον αφορά εμένα.
Καλές γιορτές και καλα κέρδη σε ολους μας :)

Τι γίνεται; 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #16226

• funk
  • Το Άβαταρ του/της funk
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Elite Member
@Geo

Τώρα που ηρέμησες έλα να συζητήσουμε γιατί παραπάνω έμπλεξες τα μπούτια σου χωρίς να διαβάσεις τι έγραψα. Πήρες μια ατάκα από εμένα μια παραπέρα και έπαθες ντελίριο μόνος σου.

Όσο για το forum συμφωνώ με τα αυτονόητα που έκανε ρεζουμέ ο admin γιατί forum χωρίς συζήτηση δεν είναι forum. 5 mods και άλλα 5 phantom accounts δεν κάνουν forum.

Προσωπική άποψη παίδες είναι ότι όσα κρατάτε άτυπα και άγραφα εδώ δεν υπάρχει λόγος να είναι άτυπα ούτε άγραφα. Όλα τα καλά φόρουμ παγκοσμίως που ασχολούνται με τα ptc, προστατεύουν τα μέλη τους, δημιουργούν downlines της προκοπής και συνεχίζουν στον κόσμο των ptc που είναι το χάλι που είναι με σύνεση και συνεχόμενα reviews.

Τι γίνεται; 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #16227

• EasyGeo
  • COM_KUNENA_OFFLINE
Παντα ηρεμος ειμαι.Εσύ κατηγόρησες οσους αγοράζουν shares η πως διάολο τα λένε οτι μασάνε (-τρώνε αχυρο το λεω εγω-)και συντηρουν τους scammers.Μήπως να διαβάσεις ξανα τι εγραψες??

"....
Τώρα για τις μουτσούνες που τρέχουν τα rev-share (ανάθεμα και αν) σχεδόν πάντα οι ίδιοι είναι, όσο ο κόσμος μασάει από παπαριές κάθε τόσο θα φυτοζωούν......"

Εγω το εγραψα αυτό?Artista μηπως το ban ηταν λίγο εν βρασμώ ψυχής και αδικο?Σε κατηγορεί ευθέως οτι μασάς π@π@ριες και ξέσπασες σε μένα?

Τέλος πάντων συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες.Καλα κέρδη και καλές γιορτές σε ολους μας :) :) :)
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
loading...
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 1.572 δευτερόλεπτα